Vladimír Böhm

Jmenuji se Vladimír. Do svých 30ti let
jsem žil život podle hodnot svého okolí.
Vydělat hodně peněz, být úspěšný
a život
si zkrátka užít. Po naplnění všech
hmotných cílů nepřišlo do mého
života štěstí, ale spíše prázdnota.

Začal jsem si klást otázku:
„K čemu tohle všechno vlastně je?”
Do práce a z práce? Starosti a neustálý
shon vykoupit zábavou či dovolenou?
Otázka co je smyslem a cílem mého života
mě začala zajímat stále více a více
a nikde jsem nenašel odpověď.

Kdo hledá najde, aneb můj příběh

Nechtěl jsem se spokojit s tvrzením, že cílem života je život si užít, nebo cesta je cíl atd. Hledal jsem opravdovou odpověď. Prošel jsem spousty filozofických, esoterických a náboženských směrů, ale nikde jsem odpověď nedostal.

V roce 2015 jsem začal studovat vědu autentickou Kabalu, vědu o spojení mezi lidmi rozkrývající odpověď na otázku „Co je smyslem života“ a jak toho dosáhnout. Moje cesta „hledání“ skončila a já se začal věnovat pravidelnému studiu Kabaly.

Život se mi mění každým dnem, kdy více a více začínám chápat co se mi děje v živote, co se děje ve světě a hlavně, co s tím vším mohu dělat a jak směřovat svůj život v souladu s vyššími zákony přírody. Už žádné domněnky, ani překvapení, nebo imaginární cíle.

Mým posláním se stalo

Předat všem lidem, kteří hledají smysl svého života, že je tu přímá cesta k cíli a my nemusíme v našich životech trpět, strádat ani hledat. Studuji a i předávám tuto moudrost vědy Kabaly v institutu mezinárodní kabalistické akademie Bnei Baruch zde. Více o Kabale a jejím přínosu pro život se dozvíte zde.

Moje práce

Poblíž Prostějova buduji Místo v srdci pro podporu duchovního rozvoje prostřednictvím pobytů ve tmě, nebo-li terapie tmou. Zde na svém blogu publikuji články a videa o aktuálních událostech doma i ve světě a objasňuji je pomocí přírodních zákonů. Také píšu knihy, či ebooky které najdete zde a dělám přednášky, setkání či webináře více o nich se dozvíte zde.

Pobyty ve tmě, nebo-li terapie tmou

Pokud jste o pobytech ve tmě ještě neslyšeli, zkusím vám je trochu přiblížit. Už od pradávna se lidé, hledající odpovědi na esenciální otázky o smyslu a cíli života zavírali na určitou dobu do tmy. Šamani, mniši i indiáni, trávili hodiny a dny rozjímáním v jeskyních či zatemněných přístřešcích, aby našli uvnitř sebe tyto odpovědi.

Dnes doba pokročila, už se nemusíme zavírat do jeskyní. Pro všechny, které zaujala tato metoda, jsou v Místě v srdci připraveny moderní chatičky, kde člověk může, v plném komfortu s každodenně čerstvým jídlem a sociálním zařízením, strávit týden ve tmě. Důvody pro pobyt ve tmě, ale zůstávají stejné. Najít odpovědi na otázky ohledně smyslu a cíle života či udělat důležité životní rozhodnutí. V dnešní hektické a náročné době přibyl další důvod proč lidé přijíždí – dokonale si odpočinout bez jakéhokoliv rušení.

Nebojte 🙂, nikoho nezavírám násilím a samozřejmě za každým jednou za den přijdeme s jídlem. Pokud dotyčný chce, tak pak společně sdílíme témata a otázky, které ho v jeho životě zajímají. Někdo hledá odpovědi vnitřně sám v sobě, s někým každý den o těchto věcech hovoříme společně. Záleží na každém co si přeje. Více o Místě v srdci naleznete na www.MistovSrdci.cz.

Najdete mě na sociálních sítích

kontakt: vladimir.bohm@gmail.com

Věřím, že zde na mém
webu, v knihách a článcích
najdete odpovědi na své
otázky.

Vladimír