Studium a nastoupení na duchovní cestu učením KABALY při pobytu ve tmě

Pobyt ve tmě, naprostém klidu a soustředění se na sebe sama, poskytuje nejen možnost hledat odpovědi na otázky jenž vás v životě aktuálně zajímají, ale můžete tento čas využít na cestu, na niž se dříve nebo později vydají všichni.

Studium KABALY při pobytu ve tmě

Je to cesta opravdového duchovní rozvoje jedince, tedy cesta k nalezeni stvořitele – boha, neboli pochopení a splynutí s celou realitou, jenž nazýváme osvícením. Na tuto cestu máme k dispozici učení KABALA.

Máte-li pocit, že hledáte odpovědi na otázky typu: “ Kdo jste, kam v životě směřujete, nebo hledáte-li boha či osvícení“, pak vám nabízím možnost využít pobyt či jeho jakoukoliv část ke studiu KABALY.

 

Jak probíhá studium KABALY při pobytu ve tmě

Mám pro vás připraveno několik audio knih o KABALE, které podle vaší duchovní připravenosti můžete v průběhu pobytu poslouchat. Následně po poslechu audio knih, jsem vám každý den k dispozici v rámci sdílení, kdy můžeme tuto filosofii společně probírat a mohu vám zodpovědět vaše otázky.

Než nastoupíte na pobyt ve tmě

Doporučuji stáhnout si eBook Kabala pro začátečníky od Michaela Laitmana zde a pročíst tyto základní informace. Více o Kabale najdete zde na blogu.

 

Rezervace dostupných termínů a všechny potřebné informace k pobytu ve tmě najdete na www.MistovSrdci.cz.