Kniha „Mám všechno, ale nejsem šťastný. Proč?“

  • Položili jste si někdy otázku: „Co je smyslem mého života? Proč jsem tady?“
  • Měli jste někdy pocit, že máte všechno, ale nejste šťastní?
  • Nebo naopak, že vám něco v životě chybí?
  • Ptáte se sami sebe: „Proč se tohle děje zrovna mně?“
  • Jste unaveni desítkami rad a rozvojových metod, které do vašich životů nepřináší zlepšení ?

Pokud hledáte skutečné odpovědi na své otázky o životě, pak jsem napsal tuto knihu právě pro vás.

Získáte odpovědi a ukáže vám cestu skrze vysvětlení vyšších přírodních zákonů a jejich působení na člověka.

👉 Mrkněte i na video. Vysvětluji dva principy knihy – odhalení a dosažení. Opravdu ze ❤️ chci, aby kniha pomohla všem lidem, a proto ji můžete získat zdarma jako eBook nebo tištěnou knihu pouze za náklady.

📩 Nechte si poslat tento EBOOK ZDARMA na email

Stisknutím tlačítka, souhlasíte se zasláním e-booku a občasných emailů o smyslu života a osobním rozvoji. Svůj souhlas, můžete kdykoliv odvolat. Nebojte žádný spam, ani reklamy, jen hodnotné informace.

Proč vznikla tato kniha

Přišel za mnou kamarád s otázkou, kterou jsem dostal už v mnoha variantách od lidí na pobytu ve tmě, kde dělám průvodce: „Vladimíre, já nevím, co se se mnou děje. Mám všechno, co jsem si kdy přál. Ženu, děti, peníze, jsem zdravý, mám práci… ale nejsem šťastný. Vlastně jsem spíše zoufalý: nemám si na co stěžovat, ale trpím. Proč? Můžeš mi pomoci?“

Proto jsem napsal tuto knihu jako odpověď, aby lidé nemuseli hledat cíl života metodou pokus-omyl a strádat. Protože je zde způsob, jak ho odhalit, a to prostřednictvím znalosti fungování vyšších přírodních zákonů.

Když jim porozumíme, pochopíme to, co po nás příroda chce a kam nás směřuje. V tu chvílí se nám rozkryje nový skutečný život. Konečně budeme znát odpověď na všechny naše otázky a vědět: „Proč tu jsem? Co je smyslem mého života? Jak toho dosáhnout?“

Máte možnost vyzkoušet, pochopit a dosáhnout. Odhalení je na vás samotných, pokud chcete…

Přeji vám, ať vám kniha pomůže k šťastnému a plnohodnotnému životu.
Vladimír Böhm

📖 Tištěná verze knihy „do kapsy“ pouze za náklady

Připravil jsem i tištěnou verzi knihy ve formátu A6. Nákladová cena za tisk a zaslání je 80 Kč. Pokud si ji chcete objednat (k zaslání pouze v rámci České republiky), zašlete na účet 2400223149 / 2010 částku min. 80 Kč – či vyšší podle toho, jak moc chcete podpořit šíření knihy. Do poznámky pro příjemce v platbě napište: kniha 1, váš e-mail, jméno a adresu.

❤️ Podpořte šíření knihy a pomozte druhým

Pomohla vám kniha na cestě životem? Pak můžete i vy pomoci druhým. Za každých 50 Kč, které pošlete, budu moct koupit reklamu a předat informaci o této knize padesáti lidem.

👉 Při objednání knihy pošlete platbu min. 80 Kč a vyšší.
👉 Za ebook můžete přispět jakoukoliv částku na konto: 2400223149/2010

IBAN:CZ02 2010 0000 0024 0022 3149 BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX