Vladimír Böhm

Jak Vám mohu pomoci - mentoring

Stojíte před důležitým životním rozhodnutím a váháte, nevíte, kam se ubírat? Možná zvažujete změnu, ale strach vás drží zpátky, nebo se bojíte, že své rozhodnutí nedokážete uskutečnit.

Specializuji se na podporu a vedení lidí při klíčových životních rozhodnutích. Formou konzultací a mentoringu vám mohu pomoci a směrovat vás při důležitých životních rozhodnutích.

V jakých otázkách a oblastech pomáhám nejčastěji

Kdo jsou moji klienti

Muži a ženy bez ohledu na vzdělání či věk. Vrcholoví manažeři z nadnárodních korporací, studenti, jednoduše řečeno všichni, kteří potřebují udělat ve svém životě rozhodnutí, další krok a hledají podporu či jiný úhel pohledu.

Během deseti let praxe s více než dvěma tisíci klientů jsem řešil nespočet otázek a rozhodnutí. Vytvořil jsem metodu Rozhodni se, založenou na čtyřech krocích a výběru podpůrného prostředí pro důležitá životní rozhodnutí.

Jak vám mohu pomoci

1. Balíček Rozhodni se s podporou na měsíc

Každé rozhodnutí v životě, ať už je malé nebo velké, prochází čtyřmi fázemi: impuls, rozhodnutí, změna a vyhodnocení. Proto jsou konzultace a podpora, kterou poskytuji postaveny na těchto čtyřech fázích.

Pobyt ve tmě

Člověk je sám se sebou po určitou dobu v naprosté tmě ve speciálním zařízení – chatka pro pobyt ve tmě. Nikým a ničím nerušen hledá sám odpovědi za pomocí mého vedení jednou za 24 hodin.

Pobyt v ústraní

Princip stejný jako při pobytu ve tmě, jen pobyt probíhá na světle. Metoda pobytu v ústraní je účinná, jen není tak intenzivní jako výše uvedený pobyt ve tmě. Navíc lze kombinovat s relaxací ve formě sauny, wellness a procházek.

Online videokonferencí Zoom

Pro ty, kteří preferují pohodlí domova.

Balíček „Rozhodni se“ zahrnuje měsíční podporu, konzultace, SOS telefonní podporu dle potřeby a zpracování podkladů a výstupu pro vás, abyste měli jasnou mapu, proč a jak jste se rozhodli, kam směřujete.

Cena :

15 000 Kč

včetně dph

(neobsahuje cenu za zvolené prostředí pro rozhodnutí) 

Pojdme si domluvit nezávaznou schůzku v Zoom na 30 minut, aby jsme zjistili zda a jak Vám mohu pomoci.

2. Konzultace Rozhodni se teď a tady

Potřebujete pomoc pro rozhodnutí a směrování okamžitě? I to se v životě stává a proto mám pro vás nabídku intenzivních večerních konzultací a mentoringu bez časového omezení.

Cena

5 000 Kč

včetně dph

Pojdme si domluvit nezávaznou schůzku v Zoom na 30 minut, aby jsme zjistili zda a jak Vám mohu pomoci.

3. Videokurz - Jak si správně nastavit sebevědomí

Chcete situaci zkusit vyřešit ještě sami? to je skvělé! Vlastní iniciativa je vždy ceněná a já vás v tom rád podpořím. Víte, co je nejčastějším problémem při rozhodování? Často je to nedostatečné sebevědomí a nedostatek jasnosti ohledně správné cesty. Proto jsem pro vás připravil malý, ale velmi užitečný kurz, jak si správně nastavit sebevědomí a sebehodnotu.

Cena tohoto online kurzu je:

1 000 Kč

včetně dph

Máte dotaz? Napište