Instrukce k nástupu a videa k pobytu ve tmě

Jak se připravit na pobyt ve tmě

1. Dejte si do pořádku osobní věci a připravte se být offline
Jsme zvyklí žít v neustálé interakci s okolím. Neustále komunikovat být online a pořád něco řešit. Při vašem pobytu ve tmě bude všechno jinak. Najednou budete sami se sebou. Nebudete moci nikam zavolat, nikomu pomoci nic řešit. Proto si dejte minimálně na dobu pobytu vše „do pořádku“, ať ve tmě pracujete sami se sebou a na svém rozvoji a nezatěžujete se myšlenky typu, co se děje v práci či ve vašem okolí, nebo zda jste vše udělali dobře.Zkrátka udělejte si před odjezdem na pobyt ve tmě pořádek, ať máte následně myšlenky sami pro sebe.

2. Informujte či neinformujte okolí
Pokud máte ve svém okolí či rodině lidi tzv. na stejné vlně či neutrální, můžete s nimi sdílet svůj záměr a informovat je o vašem rozhodnutí.Pokud nemáte v okolí takové lidi, bude lepší nechat si tuto informaci pro sebe. V dnešní konzumní společnosti se tyto praktiky duchovního rozvoje zatím nesetkávají s podporou široké veřejnosti a jsou brány spíš při lepším za podivínské.

Co si vzít sebou na pobyt ve tmě

– Věci osobní hygieny, kartáček na zuby, pastu, mýdlo, krémy atd.
– Pohodlné oblečení, které nosíte běžně na doma
– Pokud chcete poslouchat nahrávky, meditace, vezměte si je na CD či na nesvítícím USB disku.
– Hrajete-li na hudební nástroj a chcete-li hrát i při pobytu

Příjezd a odjezd

V den zahájení pobytu přijeďte prosím v 1:11 odpoledního času. Přijedete-li autem, zaparkujete na pozemku, který je oplocen, takže nemusíte mít o auto strach.
Spojení autobusů do místa (přesnou adresu vesničky u Prostějova zasílám emailem pouze těm co nastupuji k pobytu) naleznete zde na www.idos.cz

Po vašem příjezdu do Místa v srdci si vše vysvětlíme a dohodneme se na stravě a průběhu pobytu. Pobyt končí poslední den mezi 9 a 11 hodinou. Nezapomeňte, že můžete využít dárek „Jeden den pobyt v místě v srdci v chatičce či léčivé pyramidě“.

Jídlo v den příjezdu a odjezdu

Jidlo nosím až druhý den. Například pokud nastoupíte na týdenní pobyt v sobotu v 13 hod, tak první jídlo vám donesu až za 24 hod, tedy v neděli v 13 hod. Upozorňuji na to a máte tři možnosti. Můžete 24 hodin půstovat, nebo si vzít svoje jídlo či den před příjezdem mi napište, že chcete jídlo zajistit ihned po příjezdu – a já rád tak učiním.
V den odjezdu tedy v našem případě v neděli ráno jídlo již také nechystám. Opět ale není problém ho připravit, jen musíte říct.

Jak se můžeme spojit

Jak možná víte 🙂 nepoužívám mobilní telefon.(Proč píšu zde.) Pár z vás se mě z obavy. že se něco může stát, že přijedete pozdě či cokoliv jiného ptá, jak se se mnou spojit. Přátelé – nic se nestane, v pořádku přijedete a nastoupíte pobyt ve tmě. Věřte tomu a nedávejte si tam žádně strachy a obavy. Pokud cokoliv, jsem dostupný na emailu, pak v případě potřeby pište prosím na email.

 

Důležitá videa k pobytu – prosím o shlédnutí před nástupem!Videa k pobytu – doporučuji shlédnutí před nástupem!


Rezervace dostupných termínů a všechny potřebné informace k pobytu ve tmě najdete nawww.MistovSrdci.cz.