Vladimír Böhm

Odpověď:

Jak se dnes každý staráme o svoje potřeby a potřeby svoji rodiny, tak se v budoucí společnosti bude každý starat o potřeby druhých lidí.

Jakkoliv se nám tento model může zdát nerealistický, příroda nás k němu postupně tlačí.

Můžeme na tom začít pracovat dobrovolně skrze úsilí ke spojení a činnostmi vedoucími pro dobro společnosti, nebo můžeme pokračovat delší cestou, kdy ve středu zájmu „každý sám pro sebe“ a příroda nás k této změně sama dotlačí prostřednictvím korekcí, jako jsou války, přírodní katastrofy, či krize všeho druhu.

Jedna odpověď

 1. Zdravím Vás, Vladimíre,
  tyto a podobné otázky mě zajímají a hledám odpovědi.
  Zdá se mi, že naše vůle je ,, omezena ,, našimi zkušenostmi. Že naše tzv.budoucnost se odvíjí na základě našich prožitých zkušenostech. A když jsou v harmonii s vyšším (kosmickým ) zákonem, je nám povoleno našimi učiteli pokračovat v cestě. A každý život je určitá etapa té cesty. Intuice je vedení a ego mnohdy druhý rádce. A náš biologický úžasný
  počítač – mozek tu hru vyhodnocuje a vše zapisuje na nekonečně velký disk – do podvědomí….. a zároveň získané zkušenosti ihned předáváme do kosmické knihovny. Takže si myslím, že veškeré body – čakry si otevíráme sami, a to díky získaným zkušenostem, které jsou v harmonii s božskou energií.
  A pokud zůstaneme v roli ,, nepostradatelného dělníka ,, v rodině a zůstaneme prázdnou
  nádobou, nejspíš tím nikomu nepomůžeme ani v tomto životě, ani v životě dalším. Jen z nádoby plné a čisté pramenité vody se mohou napít i ostatní k jejich užitku.
  S úctou František.

Napsat komentář