Vladimír Böhm

Dříve se musel student odstěhovat někam do hor ke svému duchovnímu učiteli. Dnes díky internetu a moderním technologiím můžeme studovat odkudkoliv. Pokud vás zajímá jak se dnes může studovat Kabala, zvu vás na prohlídku.

Využití internetu, aplikací pro videokonference a sdílení, to je možnost jak dnes studovat u svého duchovního učitele bez nutnosti cestovat tisíce kilometrů či potřeby změnit své bydliště.

Jedna obrazovka – propojení s celým světem

Online vysílání z kab.tv (v levo na hoře ) Každý den rav Michael Laitman trpělivě učí a vysvětluje několik hodin studentům po celém světě moudrost Kabaly přímo z Izraele prostřednictvím bezplatných online webinářů. Online tlumočeno do 8 jazyků.

Materiály ke studiu na www.kabbalah.info (v pravo na hoře) Skupina Bnei Baruch, pod vedenim rava Laitmana šíří bezplatně studijni materiály a texty největších kabalistů pro studium. K dispozici opět v několik světových jazycích. Naše česko – slovenská skupina pracuje na překladech do češtiny, takže už je k dispozici i spousta materiálu v našem jazyce.

Naše virtuální třída – skupina studentů CZ a SK. (v pravo dole) Vzdálení několik stovek kilometrů od sebe, avšak díky videokonferenci pořád spolu, blízko a propojení společně pracujicí na naši cestě k dosažení stvořitele.

Překladač Google (v levo dole) – vynikajicí pomocník pro učení a online překlady.

moznosti-duchovniho-studia-v-dnesni-dobe

2 komentáře

Napsat komentář