Vladimír Böhm

Kabala není židovské ani jiné náboženství nebo misticismus. Kabala předchází všem náboženstvím – je to věda, jak se přímo spojit s podstatou věcí.

Kabala se zabývá tím, co je skryto naším pěti smyslům a odpovídá na to, na co nemůže být odpovězeno žádným jiným způsobem. Také odpovídá na to, co jsem smyslem života pro osoby, jenž se po něm ptají a nastoupí na cestu studia Kabaly. Kabale je věda, jež umožňuje člověku poznat a cítit vyšší realitu.

2 komentáře

 1. Ahoj, vydržela jsem začátek videa, pak vypla… samé bla, bla bla… někdo objevil AMERIKU! To co tam povídá je pro mě známé již odmala, nic nového, škoda jen, že někteří lidé musí prožít velkou část života, nebo dokonce celý v nevědomosti. Je to např. jako by prvňáček vyprávěl profesoru matematiky, že existuje nějaké sčítání a odčítání 🙂
  Doufám, že i ty jednou Vladimíre dosáhneš stavu, kdy poznáš…. no nechej se překvapit, třeba jednou 😉 zatím spi sladce svůj sen o duchovnosti 🙂

  1. Mila Marie,
   krasne jste to napsala a urcite jste ze sebe mela pri tom psani bajecny pocit – ´Jsem dale nez druzi a uz tolik chapu´ Ego dosahlo sveho a zvitezilo. GRATULUJI !
   Neskodila by troska pokory a priste se zkuste divat dele a podivejte se i na dalsi dily. Pak pochopite, v jake jste pasti.
   I ja Vam preji, abyste se probudila ze sveho snu.

Napsat komentář