Vladimír Böhm

pobyty-ve-tme-pro-pary Přátelé často se ptáte, zda je možné jít na pobyt ve tmě v páru a hlavně zda to má smysl.
Dnes vám na to zkusím odpovědět ze svého úhlu poznání. Avšak pamatujte, že smysl má pro vás vždy a pouze to, co cítíte vy ve svém srdci.


Než si odpovíme na tuto otázku, vraťme se k podstatě terapie tmou. Pobyt ve tmě vám umožňuje spojení s vaší podstatou, duší, srdcem či použijme výraz esencí. Díky tomuto spojení pak můžete nahlížet na svůj život a rozhodnutí z toho nejlepšího možného a čistého pohledu podstaty vašeho bytí.

Vztah dvou lidí
Vztah dvou lidí vytváří další rovinu bytí. Už to nejsme jenom my, ale je tu i partner a náš společný život. Tím vznikají desítky situací, podnětů a emocí. Radujeme se, milujeme se, ale i někdy trápíme a snažíme se hledat cestu společně. Důvod pro pobyt ve tmě v páru může být tedy obdobně jako při pobytu jednotlivce s tím rozdílem, že se zaměřujeme na společné pouto našeho vztahu.

Důvody páru pro pobyt
– Prohloubení vašeho vztahu a duchovního spojení
– Vyřešení vztahových problémů či krize a otázek typu jak dále atd.

Na jak dlouho jít společně do tmy?
Pobyt na tři dny je takovou ochutnávkou pobytu či nejkratší možnou dobou pro řešení partnerských problémů. Pokud chcete pobyt k prohloubení vztahu zkuste více jak 3 dny, ideálně 7 dní.

Jakou zvolit chatku pro pobyt ve tmě
Při stavbě chatky elementu Vzduchu jsme již při návrhu vše příspusobili pobytu ve tmě pro páry. Více se dozvíte ve videu zde.

Napsat komentář