Vladimír Böhm

Dostal jsem zajímavou otázku k pobytu ve tmě. Myslím, že odpověď by mohla zajímat spoustu z Vás.
Otázka: „Momentálně se hodně zaobírám sám sebou a svými budoucími plány a mohu říct, že se v tom hodně ztrácím. Četl jsem, že pobyty ve tmě jsou ideální způsob, pro srovnání myšlenek a nalezení cesty „ven z kruhu“. Ale rád bych se Vás zeptal na názor.

Odpověď je na základě mých zkušeností, prožitků – nikoliv dogma
Pobyt ve tmě jsem zvažoval necelého půl roku. Nijak jsem na vlastní stanovení termínu netlačil a v podstatě rozhodnutí „jít do toho“ vyplynulo až ze situace, kdy jsem se potkal s kamarádem, který měl stejný záměr.
Ještě pár dní týdnů před nástupem, jsem měl spoustu myšlenek a požadavků co tam chci zažít – astrální cestování, komunikaci s anděli a ujasnit si cestu životem.

Pak přichází ona chvíle a před chatkou mě opouští všechny požadavky. Skláním hlavu a s pokorou vcházím do tmy. Týden sám se sebou a ve tmě je výzva…

Při pobytu ve tmě jsem si ujednotil myšlenky na to co chci v životě dělat a jakou cestou se dále ubírat. Díky naprosté izolaci od světa a pouze tmě, jsem hledal všechny odpovědi v sobě a musím říct, že je i našel.
Dokonce jsem dostal i vizi na svůj životní projekt, který budu realizovat – více o Místě v srdci zde.

V mém případě, tedy došlo k uvědomění si vlastní podstaty, chcete-li srovnání myšlenek a uvědomění si vlastní cesty životem. Pokud půjdete do tmy s pokorou a konkrétním záměrem co chcete vyřešit, může to být jedna z cest jak se dostat sám k sobě.

Nejdůležitější je, aby jste záměr pobytu ve tmě cítili ze srdce. Pak se tam můžete vydat. Nedoporučuji to dělat na sílu – rozhodnutí hlavou. Tedy proto, že je to snad dnes moderní a rozšířené, nebo to někdo vychválil a já to také zkusím. Pobyt ve tmě je na jednu stranu obyčejný a na druhou výjimečný. Nejvíce záleží na Vašem vnitřním stavu, záměru a pokoře s kterou tam půjdete.

Dalši informace o pobytu ve tmě.

Napsat komentář