Můj sen, vize MÍSTO V SRDCI

Pro vysvětlení vize Místa v srdci se vrátím do minulosti ke svému pobytu ve tmě. Třetí den, když jsem ve tmě odpočíval  a přemýšlel nad svým životem, co dělám a co plánuji, dostal jsem vizi… Podělím se nyní o ni s Vámi, protože už ji převádím každodení práci od roku 2014 do reality a pokud budete chtít, dotkne se i Vás…

Ve tmě byla spoustu času přemýšlet o své životní cestě. Nikým a ničím nerušen jsem hledal odpovědi na otázky, kam dál v životě, co mám dělat a jak žít. Procítil jsem, že opravdu chci žít pouze tím, co mě naplňuje a baví.  Je to moje cesta za poznáním, komunikace s lidmi, předávání zkušeností a sdílení přítomnosti. 

Přišla myšlenka, vize na to jak žít to co dělám a sdílet to s přáteli a lidmi, kteří se zajímají o stejné hodnoty a hledají rovněž jako já duchovní cestu v materiálním světě.

Začalo tedy postupné budování Místa v srdci, které je místem setkání pro lidí za účelem duchovního vývoje. Realizují se zde setkání, meditace, přednášky, pobyty ve tmě, léčebné pobyty v pyramidě, cvičení, zkrátka vše co podpoří náš duchovní rozvoj a vztahy mezi lidmi.

Pokud vás zaujala vize Místa v srdci, či se chcete potkat osobně a pomoc s budováním, více informací naleznete zde na

 www.Mistovsrdci.cz

14 komentářů: „Můj sen, vize MÍSTO V SRDCI

Napsat komentář