O Vladimírovi a jeho práci

Máte otázku?

K duchovnímu a osobnímu rozvoji, či vás zajímá interpretace současných události s pohledu přírodních zákonů? Pošlete svoji otázku zde napíšu na ní článek či natočím video.

Buduji Místo v srdci

misto v srdci logoOd roku 2013 buduji Místo v srdci, místo pro podporu duchovního rozvoje. Více o Místě v srdci najdete zde.

Jak se se mnou spojit

Profil na Facebooku zde.
Profil na Twitteru zde.
Videa co natáčím na youtube.com zde.
Email: vladimir.bohm@gmail.com
Tvořím: www.MistovSrdci.cz
Mojí prací je Terapie Tmou.
Sdílím: www.VladimirBohm.cz
Studuji:  www.kabacademy.eu/cz/
Chcete-li odebírat články co píšu na email přihlášení zde.

Něco o mě historicky

Do svých 35 let jsem se věnoval podnikání a snažil se to někam dotáhnout, být úspěšný a život si užít. Po splnění materiálních cílů a naplnění rolí „tzv. hodného a spolehlivého“ nepřišlo do mého života štěstí, ale spíše prázdnota. Uvědomil jsem si iluzi materiálního světa a vydal se hledat pravé hodnoty pro vyvážený život, tedy svoji vlastní duchovní cestu v materiálním světě.

Několik let jsem hledal odpověď na otázku „Co je smyslem mého života?“. Prošel jsem hodně esoterických směrů, seznámil se s náboženstvími. Bylo to zajímavé období hledání, ale nikde jsem nenašel pravdu a odpověď na onu otázku…

Jak se říká kdo hledá, ten najde. V roce 2014 jsem začal studovat KABALU – vědu o smyslu a dosažení smyslu života. Její studium dává odpověď nejen mě, ale všem co chtějí znát odpověď na onu otázku „Co je smyslem mého života?“. Nejen že odpovídá, ale je uceleným systémem studia jenž studenta vede a učí duchovní rozvoj, tak aby dosáhl smyslu života.