Kdo jsem byl?  Prvních 35 let mého života

vladimir bohm podnikaniDo svých 35 let jsem se věnoval podnikání a snažil se to někam dotáhnout, být úspěšný a život si užít. U toho jsem se snažil také hrát několik společenských rolí, jak ode mě okolí očekávalo. Po splnění materiálních cílů a naplnění rolí „tzv. hodného a spolehlivého“ nepřišlo do mého života štěstí, ale spíše prázdnota.
Uvědomil jsem si iluzi materiálního světa, lidských přetvářek a vydal jsem se hledat pravé hodnoty pro vyvážený život, tedy svoji vlastní duchovní cestu v materiálním světě.

Kdo jsem nyní? Z cesty proměny k poslání

vladimir-bohm-mV průběhu několik let jsem se zcela změnil. Cestu zdravého životního stylu a duchovního rozvoje jsem začal přechodem na vegetariánství, v kombinaci s dlouhodobými půsty a cvičením, až na příjem živé stravy. Vlivem těchto změn jsem zhubl o 40 kg, zpevnil svoji postavu a vyčistil své fyzické tělo.
V duchovní rovině jsem dokázal najít novou smysluplnou cestu životem. Absolvoval jsem spoustu metod pro nalezení sebe sama, od pobytu ve tmě, přechod přes žhavé uhlí, pokus o přechod na pránickou výživu a další.

Kam směřuji a proč dělám co dělám

Při změně svého života, kdy jsem se rozhodl jít za tím co opravdu ve svém srdci cítím, nikoliv za tím, co se ode mě očekává, či co bych měl, jsem byl odměn. Nejen naplněním díky svoji práci – Pobyty ve tmě jenž vykonávám, ale díky boží vůli se mi otevřela cesta ke stvořiteli.
Z mnoho cest poznání, jenž mě zajímají se věnuji hlavně Kabale. Moudrost Kabaly, jeji studium a praktikování nejen mě otvírá cestu ke stvořiteli a formuje moji duši. Proto na otázku kdo jsem a kam životem kráčím, s pokorou odpovídám:

Kráčím k prožití celé reality jež nás obklopuje, tedy návratu k bohu v tomto životě. 

To co žiji a poznávám, aktivně sdílím prostřednictvím tohoto blogu a videí jako možnou inspirací pro druhé.

Místo v srdci

misto v srdci logo

Místo v srdci, je můj sen a vize kterou realizuji. Buduji místo pro ty, kteří chtějí najít boha, sami sebe a seznámit se ostatními lidmi na stejné vlně, vlně lásky a duchovního rozvoje podstaty našeho života. Více informací o Místě v srdci najdete zde.

Máte dotaz, aneb jak mě kontaktovat

Denně od vás dostávám spousty emailů, chcete abych vám poradil se stravováním, půsty, živou stravou, se změnou práce či ze vztahy. Děkuji za vaši důvěru s kterou se na mě obracíte, kontakt na mě a popis jak pracuji najdete zde.

Odběr článků a videíí z blogu

Videa co natáčím najdete youtube.com zde.
Články z blogu můžete odebírat přes RSS čtečku zde 

Chcete informace o nových článcích a videích zasílat na email?

Přihlasit se k odběru emailů můžete zde. Vždy když vyjde nový článek, přijde vám na email. Po kliknuti na odkaz k přihlášení k odběru zadejte email a opište text proti spamu. Následně vám přijde do vaší emailové schránky email, v němž musíte kliknout na potvrzení žádosti s odběrem. (Je to v angličtině tak se nelekněte)

Sociální sítě již nepoužívám – proč píšu zde