Tištěná kniha „Průvodce Terapií Tmou, nebo-li Pobytem ve Tmě“

kniha-pruvodce-terapii-tmou-pobytem-ve-tme-malaZvažujete pobyt ve tmě, máte spoustu otázek a chcete vědět podrobně jak vše probíhá?
Kniha je podrobným průvodcem jak Terapie tmou probíhá, na co a jak se připravit.

Dozvíte se nejčastější důvody k pobytu ve tmě, přečtete si zajímavé postřehy a příběhy účastníků a naleznete odpovědi na otázky jenž vás s pobytem ve tmě dříve či později mohou napadnout.

 

Tištěná kniha „Rozhodni se“

Vladimir-Bohm-Kniha-Rozhodni-seKniha „Rozhodni se“ je inspirací i konkrétním návodem Jak změnit práci, pokud vás zcela nenaplňuje. Dozvíte se, jak najít své životní poslání, připravit se na změnu práce a jak čelit výzvám a problémům s okolím.

Povíme si, jak se postavit strachům a všem okolnostem, které mohou vzniknout ve chvíli, kdy „přestanete jít s davem“, tedy chodit do práce pro peníze, když vás nebaví. Začnete žít své sny a dělat to co jste vždy chtěli.

Prošel jsem několik cest, kdy jsem chodil do práce, která mě nebavila, či jen ze strachu o ni samotnou, nebo z důvodu „abych se uživil“. Před pár lety jsem se rozhodl pro změnu. Jít za tím co mě naplňuje a baví, tedy žít své poslání. Povedlo se to mě, povést se to může i vám pokud se Rozhodnete.

Jak objednat knihy

Cena knihy včetně poštovného:
Průvodce Terapie Tmou, neboli Pobytem ve Tmě je 255 kč
Průvodce Terapie Tmou, neboli Pobytem ve Tmě + hrníček z Místa v srdci min 1000 kč viz podpora výstavby Pyramidy Sjednoceni info zde.

Rozhodni se – 299 kč
Cena za obě knihy – 500 kč

Na účet 2400223149/2010 zašlete uvedenou částku dle knihy a do poznámky pro příjemce platby uveďte v tomto tvaru: vaši emailovou adresu – jméno a příjmení – ulici – město – psč. Na uvedenou fyzickou adresu vám zašlu knihu. Zasílání pouze v české republice.