Vladimir-Bohm-Kniha-Rozhodni-se

Kniha „Rozhodni se“ je inspirací i konkrétním návodem Jak změnit práci, pokud vás zcela nenaplňuje. Dozvíte se, jak najít své životní poslání, připravit se na změnu práce a jak čelit výzvám a problémům s okolím.

Povíme si, jak se postavit strachům a všem okolnostem, které mohou vzniknout ve chvíli, kdy „přestanete jít s davem“, tedy chodit do práce pro peníze, když vás nebaví. Začnete žít své sny a dělat to co jste vždy chtěli.

Prošel jsem několik cest, kdy jsem chodil do práce, která mě nebavila, či jen ze strachu o ni samotnou, nebo z důvodu „abych se uživil“. Před pár lety jsem se rozhodl pro změnu. Jít za tím co mě naplňuje a baví, tedy žít své poslání. Povedlo se to mě, povést se to může i vám pokud se Rozhodnete.

tlacitko ukazkaPříběh docela „spokojené zaměstnankyně“ a „úspěšného podnikatele“

Přemýšlíte zda je kniha pro vás? Napsal jsem dva krátké a úsměvné příběhy. Najdete v nich svůj pracovní život? Příběhy, ukázky z knihy a seznam kapitol zde.

koupit knihuJak knihu objednat:Jednoduše zašlete na účet 2400223149/2010 částku 299 kč a do poznámky pro příjemce platby uveďte v tomto tvaru: vaši emailovou adresu – jméno a příjmení – ulici – město – psč. Na uvedenou fyzickou adresu vám zašlu knihu.

Cena knihy: 299 kč – včetně poštovného a balného – zasílám pouze v české republice.

Kniha je k dispozici i jako eBook více zde.

Video představení knihy

Jak knihu hodnotí čtenáři

Drahý Vláďo,dnes ráno mi paní pošťačka doručila tvou knížku…..je půl šesté večer a knížku jsem jedním dechem dočetla. Samotný obal hladí mé srdce….květ života…..krásnější obal knížky jsem ještě neviděla.
Obsah knížky je jedna velká převeliká energie lásky a světla k životu…..dočetla jsem a mé oči jsou zalité slzami dojetí nad tím vším co píšeš…..omlouvám se, tedˇsi uvědomuji, že Ti tykám, ale nějak to jde ze mně samo…ze srdce. Stejně tak ke mně promlouvala tvá kniha přímo do srdce.To, co jsi s láskou vytvořil , cítím plnými doušky….děkuji Ti za Tvoje poslání, děkuji za knížku, děkuji za Místo v srdci…
Děkuji, děkuji, děkuji…..slova nestačí popsat , co Duše cítí.
Děkuji Simona

Díky tvé knížce jsem si uvědomila, že v takové práci již nebudu dál ztrácet drahocený čas a rozjedu své vlastní podnikání
Zuzka

Pri čtení, chvílema jsem byl nadšenej že bych vyletěl z kůže a říkám si, čoveče vždyď tohle je knížka světové třídy!
Petr

Nejdřív bych ti chtěl složit poklonu k této knížce „Rozhodni se“,,jak jsem ji tak četl,myslím že není jen pro lidi kteří se rozhodují o zaměstnání,je to úžasně podaný pro širší použití,- vidím se v tom
Franta

Knížečku jsem se zájmem přečetl a musím přiznat, že se mi líbí, jak obsahově, tak zpracováním. Pokud se týká obsahu, tak kladně hodnotím, že návody, rady jsou krátké a konkrétní. Většina autorů knih osobního růstu má spoustu keců, aby nahnali počet stran. Vy jste očividně o počet stran neusiloval, ale šlo Vám o to, abyste čtenářům předal v co nejucelenější formě svoje zkušenosti.
Což se Vám, myslím, podařilo. Rozhodni se bude velkým přínosem pro každého, kdo chce jít za svým snem a doposud nenašel odvahu udělat první krok.
Turija – majitel knižního vydavatelství Cintamani

 

Děkuji Vám za Vaší knihu, přečetl jsem jí jedním dechem. Je to krásný výcuc Vaší proměny a inspirativní návod pro změnu života a cestě ke štěstí. Část z uvedených věcí už žiji, tak je to pro mě krásný manuál, pomohlo mi to uspořádat myšlenky a kniha dodává i odvahu ke změnám. Kniha je věcná a stručná, takže člověk se u ní nenudí 🙂
Miroslav

 

2 response on “