Témata přednášek

Přednáším a pořádám semináře na níže uvedené témata po celé ČR. Máte-li zájem o uspořádání některé z mých přednášek ve Vašem městě, napište vladimir.bohm@gmail.com.

workshop Živá strava – Vize 120 let, uzdrav se a omládni
Chcete být zdraví a dožít se vysokého věku v plné vitalitě a síle? Odpověď je zařazení živé stravy do Vašeho jídelníčku. Tepelné zpracování potravin nenávratně ničí jejich energii a obsažené vitamíny. RAW strava znamená, že konzumujeme pouze syrovou, tepelně nezpracovanou zeleninu a ovoce. Chcete se dozvědět, jak ovlivní Váš život příjem syrové stravy? Řekneme si základy, jak vykročit z bludného kruhu civilizačních nemocí a uzdravit sám sebe, díky změně stravy.
Popis workshopu.

Půsty – cesta k očistě těla a duchovnímu rozvoji
Půsty jsou pro tělo nejpřirozenější cestou vedoucí k očistě. Díky pravidelnému a řízenému půstování vyčistíte nejen své tělo, ale dosáhnete i pokroku na Vaší cestě k duchovnímu poznáni. Dozvíte se, jak začít půstovat a na co si dávat pozor.

 

 

Terapie tmou, pobyt ve tmě – cesta k sobě

pobyt-ve-tme-prednaskaHledáte odpověď na otázku, kam se dál směrovat v životě? Či cítíte, že na pomyslném stupínku duchovního rozvoje chcete pokročit dále? Pobyt ve tmě – věc s pokorou vyřčená tak obyčejná, avšak svým dopadem na Vaše uvědomění a nalezení cesty k sobě, může být výjimečná. Dozvíte se, co je terapie tmou a jak vše probíhá. Také si povíme, jaké jsou fyziologické dopady na Vaše tělo a mysl.

 

 

 Vybrané reference na akce
Výstava Ezotera v Praze
Divadlo Lávka v Praze
Goscha TV – setkání Gošárníků v Chotěboři
Centrum Skarabeus v Olomouci
NET Sraz Olomouc
Aura Centrum v Praze
Setkání pro Život ve vlnách v Brně
Duchovní čtvrtky v Prostějově
Léčivá pyramida v Postoupkách
RAW sraz v Praze
Video záznamy
Goscha TV – Proč se zajímat o auru a čakry, jak Vám tyto znalosti zlepší život.

Fotografie z přednášek