Máte otázku – zeptejte se

Věnuji se studiu a praktikování moudrosti vědy Kabaly, jenž vysvětluje člověku smysl našeho života. Tedy to proč tady jsme, jak funguje náš fyzický svět, co znamená a jak dosáhnout duchovní realizace a smyslu našeho bytí.

Pokud si kladete otázky o smyslu života, cíli, cestě, duchovním rozvoji, pokud hledáte odpovědi, nabízím vám možnost položit jakoukoliv otázku k osobnímu a duchovnímu vývoji, či k problému jenž řešíte ve fyzickém životě a já prostřednictvím videa na ni odpovím.

Jak psát otázky, jak odpovídám
Napište vždy pouze jednu krátkou a výstižnou otázku. Pošlete ji na email vladimir.bohm@gmail.com. Pokud bude otázka mít smysl, natočím na ni video odpověď a zveřejním zde na blogu a na mém youtube kanále zde.

Komentáře k videům a na sociálních sítích
Velice rád odpovím na vaše otázky jenž kladete. Komentáře k videím a na sociálních sítích co píšete pravidelně procházím, ale nereaguji na ně v komentářích – sumárně natočím vždy video odpověď na to co se ptáte, či co zajímá nejvíce lidí. Důvod je prostý vytvářím obsah, aby byl dostupný a strukturovaný pro všechny. Odpovědi v komentářích na sociálních sítích časem zapadnou a nikdo se v nich neorientuje smysluplně. Z tohoto důvodu odpovídám pouze na otázky na emailu a k nim natáčím videodpovědi – viz popis výše.

Pokud vidíte smysl a hodnotu v mých odpovědích můžete položit otázku. Těším se na společnou práci ku prospěchu všem.

Vladimír