Máte otázku? zeptejte se

Můžete mi poslat jakoukoliv otázku ať již z oblasti osobního či duchovního rozvoje nebo to co řešíte a chtěli by jste na to vědět moji odpověď. Rovněž odpovídám na otázky či interpretaci aktuálních událostí.

Jak psát otázky, jak odpovídám
Napište vždy pouze krátkou a výstižnou otázku – jednu či dvě věty. Pošlete ji na email vladimir.bohm@gmail.com. Pokud bude otázka mít přínos i pro ostatní, natočím na ni video odpověď a zveřejním zde na blogu a na mém youtube kanále zde – nekomunikuji otázky skrze email. Rovněž si vyhrazuji právo neodpovědět na otázku. Na otázky odpovídám dle časových možností, neurgujte odpovědi 🙂

Osobní konzultace
Pokud vidíte přínos v tom co dělám a chcete pomoci formou osobní konzultace, tedy ne veřejnou odpovědí na otázku. Je možná i osobní či virtuální konzultace, případně napište na email.

Můj přístup ke komentářům u videům a na sociálních sítích
Komentáře k videím a na sociálních sítích co píšete pravidelně procházím, ale nereaguji na ně v komentářích – sumárně natočím vždy video odpověď na to co se ptáte, či co zajímá nejvíce lidí.
Důvod je prostý vytvářím obsah, aby byl dostupný a strukturovaný pro všechny. Odpovědi v komentářích na sociálních sítích časem zapadnou a nikdo se v nich neorientuje smysluplně. Z tohoto důvodu odpovídám pouze na otázky na emailu a k nim natáčím případně video dpovědi.
Urážlivé komentáře mažu.

Vladimír