Jak pracuji, jak mě kontaktovat

Sdílení při pobytu ve tmě

pobyty-ve-tměPokud stojíte před určitým životním rozhodnutím, či hledáte cestu životem, můžete vyzkoušet pobyt ve tmě. Tedy být sám se sebou a odpovědi najít v sobě samém. Mohu být váš průvodce Pobytem ve tmě.

Osobní setkání

misto v srdciPokud se mnou chcete mluvit osobně, potkat se, v něčem poradit či pomoci, pak vám nabízím možnost přijet za mnou do Místa v srdci blízko Prostějova. Budeme společně pracovat na tom, co je aktuálně třeba při výstavbě Místa v srdci a najdeme čas i prostor pro zodpovězení vašich otázek.

Téměř bych si na základě těch co Místo v srdci navštívili dovolil tuto návštěvu nazvat duchovní očista prací a rozjímání v překrásné přírodě. Více informací o této možnosti zde.

 Kontakt

Než mě budete kontaktovat pročtěte si prosím pečlivě celý blog. Je velmi pravděpodobné, že zde najdete odpověď na to co hledáte a chcete vědět. Máte-li zájem o spolupráci, dotaz, či napadlo vás mně sdělit cokoliv jiného? Můžete mi napsat. Pokud bude váš dotaz ku prospěchu všem, odpovím na dotaz veřejně na blogu článkem. Pokud neodpovím, nezlobte se prosím, ale nevedu poradnu 🙂

email: vladimir.bohm@gmail.com  skype:  vladimir.bohm    Mobilní telefon nepoužívám, proč píšu zde 🙂