eBooky

Přístup ke všem eBookům získáte za zaslání příspěvku jenž určíte sami – pro podporu v moji další činnosti na účet 2400223149/2010. Do poznámky pro příjemce platby napište „eBook – váš email“. Následně vám na tento email pošlu odkazy ke stažení všech eBooků. Děkuji Vám za podporu. Při platbě se zahraničí IBAN: CZ0220100000002400223149 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

.
kniha-pruvodce-terapii-tmou-pobytem-ve-tme-malaeBook Průvodce Terapií Tmou, neboli Pobytem ve tmě

Slyšeli jste už někdy o pobytech ve tmě? Cestě k nalezení sebe sama, dokonalému odpočinku či místu pro důležitá životní rozhodnutí? Nebo zvažujete pobyt ve tmě, máte spoustu otázek a chcete vědět podrobně jak vše probíhá?
Dozvíte se 5 důvodů, proč jít do tmy. Získáte podrobného průvodce pobytem ve tmě. Najdete odpovědi na často kladené otázky. Přečtete si (Ne)obyčejné příběhy účastníků. Představím vám Místo v srdci.

 

eBook Rozhodni se jak změnit prací a dělat to co vás bavíeBook ROZHODNI SE – Jak změnit práci a dělat to co vás baví

Kniha „Rozhodni se“ je inspirací i konkrétním návodem Jak změnit práci, pokud vás zcela nenaplňuje. Dozvíte se, jak najít své životní poslání, připravit se na změnu práce a jak čelit výzvám a problémům s okolím.

Ukázky, aneb je tato kniha pro vás? si přečtěte zde. Tento eBook je k dispozici rovněž i jako tištěná kniha – více zde.

 

Vladimir-Bohm-Jak-na-postupně-přejít-na-živou-stravu-a-změnit-stravovací-návyky1eBook Jak na živou stravu 

Věříte tomu, že je normální v 50 letech onemocnět, jíst prášky a ve věku 70 let umřít na civilizační nemoc jako většina populace?

Nebo hledáte odpovědi na otázky. Jak změnit životosprávu?  Jak zhubnout, aniž by jste se trápili s dietou a bojovali sami se sebou? Jak se dožít vysokého věku ve zdraví? Jak se uzdravit z nemocí?Odpověď může být zařazení živé stravy do života.

 

 

Vladimir-Bohm-Jak-se-prosadit-a-budovat-svoji-značku-a-jméno-díky-blogování

eBook jak Blogovat a vybudovat navštěvovaný web či blog

Máte web, ale nikdo ho nenavštěvuje? Chcete více nových přátel či zákazníků? Chcete aby Vaše jméno bylo známější v oboru v kterém působíte? Začněte blogovat, pište o tom co je Vaší vášní, co děláte a jaké máte zkušenosti.

Tento ebooku vás krok za krokem provede jak vytvořit blog, jak budovat obsah blogu a svoji vlastní komunitu.