Znáte účetního co umí „Spolky“ ? + novinky z Místa v srdci

Ahoj z Místa v srdci,
venku nám přituhuje a proto naše činnost z fyzického tvoření se přesouvá do oblasti řešení provozních věci. Obracím se na všechny přátelé Místa v srdci, zda rozumí někdo z vás, či zná někoho kdo poradí ohledně založení „Spolku“ a jeho účtování. Cílem Místa v srdci je podpora duchovního rozvoje a proto hledáme vhodnou formu a někoho kdo nám pomůže jak spolek založit a hlavně jak to funguje účetně? Víte o někom?

Co se událo v roce 2018 v Místě v srdci
Postavili jsme Abrahámův přístřešek (více o něm zde) pro setkávání jenž plánujeme v příštím roce. Pozveme vás na setkání na témata jenž jsou důležitá pro náš současný život. Můžete se těšit na setkání o Vztazích mezi mužem a ženou, setkání k cestě duchovního rozvoje a praktického života.

Co plánujeme v roce 2019 – Stavba pyramidy Sjednocení
Mimo uvedená setkání věříme, že začátkem roku zahájíme stavbu Pyramidy sjednocení (více zde). Po třech letech vyřizování povolení by to už mělo být schváleno. Pokud vás zajímají plány Pyramidy, podívat se můžete zde na finální podobu stavby. Je to grál v Místě v srdci, je-li ve vašich možnostech se do stavby zapojit ať již fyzicky, či ji finančně podpořit, děkujeme za to.

Vladimír

Napsat komentář