Takové jiné přání k vánocům a do nového roku – Přeji vám Probuzeni bodu v srdci

Každý každému v tyto dne přeje hodně štěstí, zdraví, lásky, peněz a úspěchu. Já vám popřeji aby se v každém z vás probudil „Bod v srdci“. Co to znamená? Probuzení bodu v srdci nastane, když si člověk položí tyto otázky:

Co je smyslem mého života? Proč jsem zde? Jaký to všechno má zde na zemi smysl? Kam mám směřovat svůj život? Co se stane po životě?

Ve chvíli kdy si člověk položí tyto otázky, probudí se v jeho srdci „Duchovní přání – bod v srdci“ a začne hledat smysl svého života.

Je to ta nejdobrodružnější cesta na kterou se můžeme vydat a její přínos lze těžko slovy popsat. Na této cestě se nám naplní vše po čem člověk touží, tedy to co si vzájemně nyní přejeme. Štěstí, zdraví, lásku, peníze, partnera, rodinu, zkrátka vše co si jen můžeme přát v životě, můžeme získat.

Stačí se na tuto cestu vydat a neustále se ptát a hledat „Co je smysl mého života?“ Opravdový cíl života se nám bude postupně rozkrývat, dosáhneme štěstí, zdraví, lásku, peníze a zjistíme, že to je jen malý zlomek toho co jsme získali.

Takže je vám přeji „Probuzení bodu v srdci“ na vaší cestě životem, vše ostatní už pak přijde samo.

PS: Obrázek probuzení bodu v srdci je půjčen z galerie od Lucie zde – děkuji

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *