„jiný“ Návrat na sociální sítě a k blogování + Nové články o duchovním dosažení

Zdravím vás téměř po tří leté odmlce, kdy jsem odešel ze sociálních sítí a z aktivního blogování. Proč jsem odešel a nyní se opět vracím, o čem budu psát a budou tyto články o duchovním dosažení a inspiraci právě pro vás přínosně? To vše se dozvíte zde v tomto příspěvku

Trocha historie o mně, blogování a sdílení v sociálních sítích

V roce 2010 až 2015 jsem se vydal na cestu duchovní poznání. Začal jsem hledat smysl života, zkoumat různé ezoterické nauky a vědy, zkrátka hledat o čem tento život mimo materiální záležitosti je. Prošel jsem spoustu cest a svá poznání sdílel. Mé příběhy a příspěvky plné omylů, naděje a hledání smyslu života zaujalo spoustu z vás…

Vyzkoušel jsem na své cestě spousty směrů, ale v žádném jsem nenašel tu nejvyšší pravdu – odpověď na otázku „Co je smyslem mého života?“… a tak jsem stále hledal a hledal… a jak se říká kdo hledá ten najde…  Mé cesty byly někdy hodně úsměvné… Například jsem přestával jíst abych po 40 dnech dosáhl pravdy, chodil k šamanům, atd.

Proč tří leté odmlka a odchod ze sociálních sítí?

V roce 2015 jsem se seznámil s vědou pod jménem autentická KABALA, jenž vede a prakticky vědecky učí systémem poznání a dosažení člověka k rozkrytí smyslu života. To mě zaujalo, žádná víra, žádný kult či modla nebo náboženství. Začal jsem studovat a dosahovat poznání o smyslu života.

Čím vice jsem se učil a a pomalu začínal rozumět tomu co je smyslem života, jak funguje realita, tak  jsem nemohl nic psát, neboť jsem pochopil, že má dosavadní cesta duchovního hledání byla pouze tápáním pokus/omyl.

Nový začátek, aneb co vám mohu předat nyní a o čem budu každý den psát a publikovat

Každý den se věnuji několik hodin duchovnímu studiu vědy KABALY a nyní nastal čas dosažené poznání sdílet. Ukázat všem, kteří hledají odpověď na otázku o smyslu života možnou cestu, inspirovat.

Každý den budu psát krátké články z oblasti duchovního rozvoje, tedy nikoliv z cesty „hledání “ jako tomu bylo před pár lety, ale z úrovně „dosažení“. Pokud chcete číst každý den krátký článek, jenž vás může na vaší duchovní cestě inspirovat, pozdvihnout a ukázat směr, pak můžete sledovat tento FB profil a můj web www.vladimirbohm.cz

Zůstaňte či se odpojte, aneb jak budu pracovat

Vracím se k psaní krátkých článků či točení videí. Vaše komentáře na sociálních sítích si pečlivě pročtu, ale nebudu na ně reagovat v komentářích. Pokud položíte otázku, pak na ni rád odpovím novým článkem všem. Tímto způsobem vytvořím nový strukturovaný obsah.

Pokud s vámi můj způsob práce, či to co budu psát NEREZONUJE, nebo máte odlišný názor na duchovní cestu je to naprosto v pořádku. Každý nechť si jde svoji cestou. Pokud ale někdo bude v komentářích urážet, či napadat to co píšu,  je lepší když půjde jinam, nebo takového člověka rovnou odpojím s „přátel“.

NIKOMU nic nenutím, nabízím inspiraci a ukázání směru z duchovní cesty dosažení KABALY.

Těším se na vaše komentáře a společnou práci pro všechny ty, jenž vidí v mém sdílení přínos a chtějí mít každodenní duchovní inspiraci a pozdvihnutí z cesty nauky KABALY, tedy z cesty dosažení smyslu a cíle života.

Vladimír

 

 

 

 

4 Replies to “„jiný“ Návrat na sociální sítě a k blogování + Nové články o duchovním dosažení”

  1. Prajem Vám krásny deň.
    Som veľmi rada, že ste späť na sieti. Ľudia, ktorí sú podobnej krvnej skupiny ako Vy, určite potešia vaše články. Pozorne som si všetko čo píšete prečítala. V plnej miere s vami súhlasím a rada by som si v budúcnosti čítala vaše články.
    Prajem Vám veľa pohody a lásky v kruhu blízkych.

  2. Kabala?Hezky,o jeden krucek bliz k Antroposophie R.Steinera (pro me nejkompletnejsi system kteriho jsem zatim objevil!)… Zavolej kdyz se dostanes ke Krista a ezoterickeho krestanstvy ! 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *