Tři hlavní možnosti zisku z Kryptoměn

Čím více se zabývám kryptoměnama, tím více zjišťuji jaký je v nich velký potencionál a to  nejen z hlediska zisku, ale i z hlediska změny prospěchu fungování celé společnosti.

Je to samozřejmě již rozjetý vlak, ale vlak do nějž jde ještě naskočit, neb dle informací z „party mladých odborníků“ z Crypto Kindgdom bude právě období těchto následujících tří až pěti let rozhodující pro vygenerování velmi zajímavých finančních zisků.

Rozhodl jsem se naskočit do vlaku a budu zde sdílet „jednoduše a laicky“ informace jak se daří v tomto bussinesu jemuž se budu trochu věnovat.
Zhodnocení a získání jakékoliv Kryptoměny je v podstatě možné třema způsoby:

1. Nákup a dlouhodobé držení kryptoměny

Nejprve jsem chtěl použít pouze tento způsob. Tedy vybrat Kryptoměnu, investovat do ni jak jsem psal zde a pak čekat pár let na její zhodnocení. V podstatě každému dostupná jednoduchá možnost zapojit se a potencionálně něco vydělat.

2. Těžení kryptoměny

Jednoduše řečeno znamená pořídít si speciální počítač, jenž bude připojen neustále do sítě a sám pracuje na potvrzování platebnich transakcí v rámci určité kryptoměny – tzv těžení. Za tuto práci pak obdržíme dle aktuálního vývoje určitou kryptoměnu. My nic dělat nemusíme, vše dělá počítač a software, jen to musíme nakoupit a dohlížet nad tím. Chce to zkrátka investovat do počítače a podstatně hlouběji se ze začátku ponořit do celé problematiky. Vzhledem k tomu, že jsem se v IT pohyboval, tak mi to přijde jako velice zajímavá možnost. Už počítám ROI takového způsobu nabití kryptoměny. Více napíšu pozdeji.

3. Obchodování na burze s kryptoměnou

Jsou speciální burzy, které jsou postaveny pro obchodování s kryptoměnou. V podstatě se jedná o klasický vstup do „burzy“ jenž běží nad kryptoměnou. Burzám jsem nikdy nerozuměl a ani se je nechtěl nikdy učit, do doby než jsem narazil na videa kluků z  Crypto Kindgdom . Osobně jsem vždy k poradcům a trade firmám stavěl velmi skepticky, neb jsem se zúčastnil různých prezentací klasických „trade firem“ , kdy odbornici za drahé peníze radili, mlžili a já nic nepochopil. Cítil jsem z těchto setkání, že ať se děje co se děje na burze jsou to oni co vydělají a já co budu jen platit a riskovat.

Jsem velmi rád, že jsem narazil na partu mladých kluků z  Crypto Kindgdom , z nichž je cítit zapálení pro kryptoměny, velké znalosti a vize naučit lidi obchodovat s kryptoměnou. Původně jsem opravdu do burzy nechtěl jít, ale ti kluci nabízí že za 990 kč měsíčně, mě a ostatní budou online učit všemu potřebnému k obchodování na burze a co hlavně, budou sdílet informace do čeho a jak investovat. Nazývají tento produkt „signály“ tedy informace do čeho sami investují a v co věří.

To mě velmi mile překvapilo a změnilo můj pohled na obchodování s kryptoměnou. Rozhodl jsem se tedy zapojit se a od začátku se učit,  zkoušet a udělat tímto možným třetím typem nejvyšší zhodnocení kryptoměny.

Čím mě ti holobrádci (myšleno v dobrém a s velkou úctou a respektem k nim, neb jim je okolo 20 leti asi) přesvědčili, nejen tím že mě za pár korun budou chtít učit, ale hlavně že jejich výsledky zhodnocení mluví sami za sebe.  Mrkněte na jejich zhodnocení na obrázku v daném období, to mluví za vše.

Projekt výuky „Signály“ v Krypto Kingdom naleznete zde 
Pokud vás to zaujme, tak se s vámi těším ve škole a v této hře na viděnou.

Proč to vše dělám a na co potřebuji peníze?
Jsem zvědavý jak to půjde a co nového se naučím. Že budu „tradovat“ na stará kolena jsem tedy netušil 🙂 Nic méně potřebuji deset milionu na stavbu pyramidy Sjednoceni a rozvoji Místa v srdci – místa pro duchovní rozvoj a studium Kabaly, tak se holt musim snažit 🙂

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *