Dopsal jsem novou knihu „Průvodce Terapií Tmou, nebo-li Pobytem ve Tmě“ tištěná i ebook ke stažení – podívejte se na video představení knihy

Zvažujete pobyt ve tmě, máte spoustu otázek a chcete vědět podrobně jak vše probíhá?

Kniha je podrobným průvodcem jak Terapie tmou probíhá, na co a jak se připravit.

Dozvíte se nejčastější důvody k pobytu ve tmě, přečtete si zajímavé postřehy a příběhy účastníků a naleznete odpovědi na otázky jenž vás s pobytem ve tmě dříve či později mohou napadnout.

 

Videopředstavení knihy

Chcete knihu či verzi eBooku?

eBook

Uzavřeme spolu dohodu. Knihu ve verzi eBooku si můžete ihned stáhnout zde bez nutnosti cokoliv předem platit.

Po přečtení eBooku, pokud informace v něm obsažené budou pro vás zajímavé a mít přínos, pak prosím o zaslání příspěvku, dle vlastního uvážení pro podporu budování Místa v srdci. Na účet 2400223149/2010 nebo online platba na PAYPAL link zde. V případě, že pro vás informace žádný přínos neměli, nemusíte nic platit.

Pokud nastupujete na Terapii Tmou do Místa v srdci, přijměte tento eBook jako dárek a podrobný návod – průvodce k pobytu ve tmě.
Stažení eBooku zde.

Tištěná kniha

Máte-li rádi tištěné knihy, pak zašlete na účet 2400223149/2010 prosím částku 255 Kč. Do poznámky pro příjemce platby napište:  jméno a příjmení – ulici – město – psč.

Tištěná kniha + hrníček = podpora výstavby Pyramidy Sjednocení

Pobytem ve tmě to v Místě v srdci začíná… děláme nejen terapii tmou, ale i další setkání za účelem duchovního rozvoje. V současnosti začínáme budovat velkou Pyramidu Sjednocení více o ní se dozvíte zde, jenž bude místem setkání i místem pro váš odpočinek.

Chcete-li podpořit výstavbu pyramidy, která bude sloužit nám všem, zašlete prosím minimální částku 1000 Kč či dle uvážení a možností případně více na účet 2400223149/2010 do poznámky pro příjemce platby napište:  jméno a příjmení – ulici – město – psč + číslo hrníčku jenž se vám líbí a my vám jej za vaší podporu zašleme spolu tištěnou knihou.