Hledám šikovného Zedníka a Stoláře (truhláře) pro pomoc s dostavbou Hobitího domečku

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pro pokračování výstavby nejen Hobitího domečku v Místě v srdci hledám na dlouhodobou spolupráci Zedníka a Stoláře (truhláře). Jak bude Hobití domeček vypadat najdete zde. Podrobnější informace z průběhu výstavby najdete zde.

Zedník – či někdo kdo má zkušenost s výstavbou
V měsíci dubnu až květnu 2016 bude potřeba přijet tak na měsíc do Místa v srdci (cca 10 km od Prostějova) a stavět zeď ze ztraceného bednění, vnitřní přičky a obvodové zdi z cihel. Následně se budou dělat hlíněné omítky. Je to první etapa na dalších se pak případně domluvíme. Ubytování a strava zajištěna v místě.

Stolář – Truhlář
Na domečku budou atipická okna, obloukové dveře, točité schody a spousta dalších prvků ze dřeva. V první fázi je potřeba udělat troje obloukové dveře s obloukovou zárubní, dvě atipická dřevěná okna, část dřevěné podlahy. Je možné přijet si to zaměřit a udělat mimo stavbu samozřejmě vše co takto mimo udělat půjde.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAo

Pokud vás zaujalo Místo v srdci, Hobití domeček a chtěli by jste se zapojit do výstavby, napište prosím na email vladimir.bohm@gmail.com pár slov o sobě a vašich zkušnostech.