10) Dokončení hrubé stavby Hobitího domečku

Hrubá stavba dřevěného skeletu a střechy hobitího domečku je dokončena. Dívám na první příspěvek o výstavbě zde, tedy jak jsme začínali a jsou to dva roky od zahájení výstavby do stavu jenž můžete vidět ve videu níže.

Faktem je, že na výstavbu nijak netlačím a dělame na tom ve chvílich když je volno a jsou peníze. Na tento rok uděláme první třetinu domečku abychom se mohli do té části již nastěhovat a v průběhu dalšího roku či dvou předpokladám finální dokončení.

Pokračujeme v dubnu 2017
Chcete-li se inspirovat a zapojit do výstavby napište na email vladimir.bohm@gmail.com.

1 Reply to “10) Dokončení hrubé stavby Hobitího domečku”

  1. Dobry den.
    Moc mne zaujala vaše stavba hobitiho domku.Ráda bych se s Vami setkala.Chceme vytvářet přírodní zahradu pro dětskou skupinu v Olomouci.kde jsem měla záměr postavit jurtu.Když jsem uviděla váš úžasný domek zapuštěný do Země.tak jsem si rikala.ano to je ono.děti budou tady šťastné! Ráda bych vám představila náš záměr,který tvořime s Anettkou Pantelejevovou z Prostějova, kterou znáte. Vím,že jste odložil mobil i FB,za což vás velmi obdivuji.Je to úžasně osvobozující a ja jsem ráda,když vše odlozim alespon o víkendu a jdu do lesa..lehnu na louku a jen tak pozoruji a poslouchám..
    Jezdíme na chatu.která je v lese.s velmi slabým signálem.v noci jen hvězdy a nádherná tma..
    Děkuji předem za Vaši odpověď!
    Ivana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *