Využití moderních technologií pro duchovní růst a studium

moznosti-duchovniho-studia-v-dnesni-dobe-studium-kabalyDříve se musel student odstěhovat někam do hor ke svému duchovnímu učiteli. Dnes díky internetu a moderním technologíím můžeme studovat odkudkoliv. Pokud vás zajímá jak se dnes může studovat Kabala, zvu vás na prohlídku.Využití internetu, aplikací pro videokonference a sdílení, to je možnost jak dnes studovat u svého duchovního učitele bez nutnosti cestovat tisíce kilometrů či potřeby změnit své bydliště.

Jedna obrazovka – propojení s celým světem
Takhle vypadá moje studijní obrazovka každé ráno a večer. Možnosti jsou úžasné, jediné co musím udělat je vybudovat osobní disciplinu, abych ráno v 1:30 vstal a šel se učit a pak opět večer v 19 hod se připojil ke skupině. Článek o čase a prostoru pro duchovní růst jsem psal zde.

Online vysílání z kab.tv (v levo na hoře ) Každý den rav Michael Laitman trpělivě učí a vysvětluje několik hodin studentům po celém světě moudrost Kabaly přímo z Izraele prostřednictvím bezplatných online webinářů. Online tlumočeno do 8 jazyků.

Materiály ke studiu na www.kabbalah.info (v pravo na hoře) Skupina Bnei Baruch, pod vedenim rava Laitmana šíří bezplatně studijni materiály a texty největších kabalistů pro studium. K dispozici opět v několik světových jazycích. Naše česko – slovenská skupina pracuje na překladech do češtiny, takže už je k dispozici i spousta materiálu v našem jazyce.

Naše virtuální třída – skupina studentů CZ a SK. (v pravo dole) Vzdálení několik stovek kilometrů od sebe, avšak díky videokonferenci pořád spolu, blízko a propojení společně pracujicí na naši cestě k dosažení stvořitele.

Překladač Google (v levo dole) – vynikajicí pomocník pro učení a online překlady.

moznosti-duchovniho-studia-v-dnesni-dobe

 

 

2 komentáře

Přidejte odpověď