Pozvání na stavbu Hobitího domečku – unikátního dřevěného skeletu

sen hobiti domecekPokud sledujete výstavbu hobitího domečku, blížíme se k nejzajímavějšímu  a unikátnímu bodu celé výstavby. Od 10.11.2016 do 2.12.2016 budeme stavět tzv. dřevěný skelet stavby s reciproční střechou, jenž je unikátní v tom, že drží sebe samu. Funkčnost a krása pak zvýrazní celou stavbu. Chcete-li se inspirovat výstavbou, zapojit se, jste zvání – více jak se zapojit se dozvíte zde.

Chcete-li přijet a zapojit se od 10.11.2016 do 2.12.2016
Děkujeme. Přijet má smysl ï na jeden den do Místa v srdci cca 10 km od Prostějova. (Přesnou adresu zašlu následně.) Pokud chcete, můžete u nás i přespat v léčivé pyramidce v Místě v srdci, plánujete-li přijet na více dnů. V případě zájmu pište na vladimir.bohm@gmail.com, sdělím vám bližší podrobnosti. První týden je nejdůležitější a reciproční střecha vznikne právě v tomto čase.

Ukázky reciproční střechy a konstrukce stavby Hobitího domečku – jak by to mělo vypadat
Více fotek inspirace výsledného vzhledu hobitího domečku najdete zde

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

vrchlik

Jak jsme připravili základ pro stavbu najdete ve videu zde

Těším se s vámi na viděnou na této průkopnické výstavbě Hobitího domečku, kde bude prostor na sdílení informací jenž vám mohou pomoci, pokud budete sami chtít stavět alternativní, krásné a levné bydlení v souladu s přírodou.

Vladimír
vladimir.bohm@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *