Na půst je dobré mít vhodné prostředí a klid + Záměr setkání k dlouhodobému půstu

pustUběhly již téměř dva roky od mých prvních dlouhodobých (21 denních) půstů. Mám velké touhu již několik měsíců opět si dát další, ale není to tak jednoduché. Uvědomuji si, jak obrovský vliv má na půst prostředí a práce, jenž člověk vykonává. V poslední době jsem několikrát začal s nadšením držet půst, ale ouvej, po jednom čí více dnech jsem místo pokračování na 21 dní či více dní půst ukončil a začal jíst. Příčinu cítím v mém velkém .) pracovním nasazení a okolí. Byť mám tu nejúžasnější práci jenž mě naplňuje (dělám pobyty ve tmě) a k tomu buduji svůj sen Místo v srdci, faktem je to, že ráno v 7 hodin začínám a nezastavím se dříve než v 22 hod večer. Byť je vše užasné, tak ono velké pracovní vytížení a s ním i starosti a radosti, jenž mi tato práce přináší na stranu druhou neumožňují klid na rozjímání a půstování.

Prostředí a klid pro půst
Před dvěma lety jsem půstoval a nechodil do práce – jen si četl a odpočíval. Měl jsem více času pro sebe, takže z hlediska půstu to bylo podstatně lepší. Netvrdím, že nejde půstovat v zátěži, či při práci, ale teď když to sám porovnávám, tak je to pro mě podstatně těžší v zápřahu dát nějaký 21 denní či delší půst.

Proto plánuji dovolenou spojenou s půstem 🙂

Chcete si dát dlouhodobý půst?
Plánuji společný dlouhodobý půst na podzim 2016 či začátkem roku 2017

Energie místa v lese, klid a skupina lidí se stejným záměrem, to je zkrátka ideální prostředí pro dlouhodobý půst. Proto mám záměr uspořádat společné setkání se záměrem dlouhodobého min. 21 denního půstu. Máte-li zájem se zúčastnit jeho části či celého, zanechte nezávazně email a já vám pak napíšu, jak se toto setkání bude v Místě v srdci plánovat. Zanechat můžete email níže, či se připojit do FB skupiny  Místa v srdci zde. kde setkání rovněž zmíním.

Vložení emailu pro zaslání informací o plánovaném setkání
[wysija_form id=“7″]

 

1 Reply to “Na půst je dobré mít vhodné prostředí a klid + Záměr setkání k dlouhodobému půstu”

  1. Ja som na tom podobne, ale povedal som si že pôjdem postupne a nebudem sa v ničom obmedzovať a prepínať. Pretože chcem zmeniť celý môj životný štýl na trvalo. Preto som najskôr vypustil ranajky, potom obed potom som pridal občasný pôstny deň, dva, tri ako sa mi dalo,chcelo a pustilo ma to. Nič nasilu všetko s ľahkosťou. Podobne aj s jedlom som stravu odľahčil až na raw, ale nie na 100%. Na toľko percent koľko je s ľakosťou. Momentálne skúšam byť víkendariánom -päť dni minimum aké znesiem a dva dni normálne ako som bol zvyknutý. Všetko s ľahkosťou a koľko ma pustí. Rovnako to robím aj pri športe. Dôležitá je cesta, k výsledku sa dostanem tak či tak. Tá moja trvá už 4,5 roku a je veľmi zaujímavé aké všetky aspekty sa postupne objavujú a koľko skúseností mi to prináša.

    Držím palce,
    Matej

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *