Důležitost rychlé přeměny myšlenek a vizi do reality

začítUvedenou větu v nadpisu považuji za stěžejní v životě pro realizaci snů a vizí. Pokud mám nějaký nápad, myšlenku či to nazvěme vizí, vždy se snažím co nejrychleji začít z realizaci.

Vždy je způsob jak začít
Platí ono moudré přísloví jenž říká. „Buď hledám způsob jak to udělat, nebo proč to nejde“. Záleží jen na mně,pro kterou část trénuji mozek. Za posledních pár let, kdy se čím dál více pouštím do věcí neznámých, plnění snů a vizí jsem si právě tu první část osvojil. Není to o tom popírat současnou realitu a říkat si, že věci jsou jinak než jsou. Zkrátka vždy hledat řešení a možnosti s čím lze začít ihned.

Trpělivost, víra a postupné kroky, aneb Vize výstavby pyramidy
Malý-obrázek-plánované-pyramidy-v-Míste-v-srdciMám už asi třetí rok vizi postavit velkou pyramidu. Rozpočet +- 5 milionů. Byť tyto peníze nemám, nebrání mi to na tom pracovat. Před rokem jsem dělal dvě práce souběžně, abych vydělal peníze na pozemek. Následně jsem pozemek koupil, vykolíkoval budoucí stavební místo a nakreslil jak má pyramida vypadat. Je to třetí rok a vyřizuji stavební povolení. Děláme oplocení pozemku po částech, jak vyjdou peníze a vůbec mi nevadí fakt, že v kapse místo 5 milionů mám pár stovek. Zkrátka vždy jde něco začít dělat, tak to vnímám a žiju. Více o vizi a budování pyramidy se můžete dočíst zde.

Zkusit a získat zpětnou vazbu, nečekat až…
Většinu toho co děláme, děláme pro druhé. Můžeme mít spoustu vizí a snů, ale ono záleží na tom, jak na to budou reagovat lidé, pro něž tu věc činíme. Je jedno, zda je to podnikání, zábava, či cokoliv jiného, vždy potřebujeme mít odezvu od ostatních a dle ní pak pokračujeme či korigujeme náš záměr. Tak to prostě je nastaveno – je nám určeno a žijeme ve společnosti. Proto když mám nějakou myšlenku co udělat pro druhé lidi, vždy se snažím opět ji co nejrychleji dát do světa a získat zpětnou vazbu, abych věděl co a jak dále.

Zkrátka nečekat až…. až budou peníze, až bude čas, až bude to či ono…takových až je milion a místo toho abych to zkusil, tak bych jen čekal a mluvil až až… Ono to vše souvisí s tím, co píšu na začátku, buď hledám jak ty věci realizovat nebo proč ne, či až pak 🙂 Zrovna dnes, další konkrétní příklad. Již několik měsíců studuji KABALU a tato moudrost mi změnila a naplnila život – proto jsem se rozhodl ji sdílet dále.  Mohl bych čekat –  až budu mít více času, až budu mít více znalostí, až, až … zkrátka odpoledne jsem se rozhodl, večer sedám k počítači a za tři hodiny je naplánována a vymyšlena struktura pro dvojdenní setkání za účelem sdílení Moudrosti Kabaly – více o setkání naleznete zde.

setkání kabala

Zkrátka, vždy jde začít…

S úctou, láskou a úsměvem přeji krásný den 🙂
Vladimír

* bloguji a sdílím na www.VladimirBohm.cz
* žiju a tvořím www.MistovSrdci.cz

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *