Brigáda k výstavbě Hobití domečku

odkorneniPřivezli krásné dřevo k výstavbě hobitího domečku a nyní je třeba ho odkornit. Pokud chcete získat nové zkušenosti s alternativní výstavbou hobitich domečků a pomoci s odkorňováním, jste vítání.
Místo v srdci je poblíž Prostějova – přesnou adresu sdělím zájemcům o brigádu. V případě zájmu napište na vladimir.bohm@gmail.com a který den by jste přijeli i půl den pomůže. děkujeme

Brigáda první – odkorňování a úklid dřeva
Práce pro chlapy je odkorňování. Práce pro ženy je úklid a skládání dřeva. Budeme nejen pracovat, ale ukážu vám a vysvětlím princip záměru výstavby hobitího domečku a bue i prostor pro sdílení.

Aktuální informace z průběhu výstavby hobitího domečku
http://vladimirbohm.cz/category/jak-se-stavi-hobiti-domecek/

hobiti domecek

 

2 Replies to “Brigáda k výstavbě Hobití domečku”

  1. Ahoj Vláďo čas od času sleduji tvoje stránky a zajímám se taky o hobití obydlí, o víkendu jsem zjistil, že začínáš a byl jsem vcelku rád, že jsem to prošvihl :-). Rád bych přijel pomoct a poslechnout si nějaké rozumy jsem časově flexibilní, spíš než odkorňování 🙂 (neboj poříz taky mám) mě zajíma stavba samotná, tesařinou jsem se živil několik let na manipulaci jsou různá udělátka viz. http://stroje.hyperinzerce.cz/vyvazeci-soupravy/inzerat/7828718-manipulacni-vozik-na-klady-nabidka/#.Vs154OaRhv0
    Ahoj Radek

    1. Nóó, tohle udělátko je dobrý, pro ten přesun klád, jak psal Vláďa, by to nebylo marné. Akorát že by to stačilo jen si ho půjčit, ne hned kupovat… to kdyby někdo měl možnost, to by bylo fajn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *