První Český Detoxikační Kongres – Online a Zdarma

ceský detoxikační kongresDetoxikace je v dnešní době aktuální téma pro většinu z nás. Jsem rád, že vás mohu informovat o velmi zajímavém projektu – Český Detoxikační Kongres, jenž online startuje od 1.5.2016. Dostupný je všem. Nejen díky tomu že je online, ale je i zdarma. O co jde?Co je Český Detoxikační Kongres ? www.CeskyDetoxKongres.com
Štěpán a Meláníe připravili 19 videí – formou rozhovorů s českými a německými odborníky na téma detoxikace. Pokud se do kongresu zdarma přihlásíte, budou vám zaslány v průběhu týdne na email právě tyto video rozhovory.

Toxiny a detoxikace v dnešní době
Fakt, že naše tělo se zanáší nejen stravou, tím co dýcháme, ale i prostředím v jakém žijeme, či kvalitou našich myšlenek je obecně známý fakt. Co ale s tím, jak to napravit? Dle mého názoru je skvělé, že tato inspirativní videa byla natočena a budou sdílena všem lidem, jenž budou míti o ně zájem právě díky kongresu.

Proč jsem se rozhodl tento kongres podpořit účastí
Sdílet inspiraci a nové myšlenky na detoxikaci zdarma a online všem bez nutnosti cokoliv platit mě přijde skvělé. Proto jsem kongres podpořil svoji účastí a jedno z videí – rozhovorů, jenž obdržíte je na téma:

Detoxikace organismu při Pobytu ve tmě 
Již několik let se věnuji pobytům ve tmě, jenž mají nezměrný přínos nejen pro naší duši, ale i lidský organismus. Při pobytech ve tmě i díky úpravě stravy, ať již vegetariánské či RAW food, dochází k silné detoxikaci. Na tohle téma jsme hovořili a postupně sklouzli také k tématu důležitosti toho co člověk v životě dělá a v jakém prostředí žije.

Příhlášení na kongres a jeho detailní představení najdete zde:
www.CeskyDetoxKongres.com

PS: Byl jsem Štěpánem ujištěn, že celý obsah je opravdu zdarma. Na konci kongresu pro vás budou připraveny ke koupi bonusové balíčky, jenž si můžete a nemusíte zakoupit, to je na každém.

 

S úctou, láskou a úsměvem přeji krásný den 🙂

Vladimír
* bloguji a sdílím na www.VladimirBohm.cz
* žiju a tvořím www.MistovSrdci.cz

 

 

1 Reply to “První Český Detoxikační Kongres – Online a Zdarma”

  1. A první detox ze všech detoxů nejdůležitější má Vladimír, a to díky jeho pobytům ve tmě. V dnešní době považuji tento detox za naprosto kardinální :-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *