Někdo něco řekne a ostatní to papouškují a přebírají, málem jsem to udělal také :)

papouskovaniDnes se musím přiznat, jak jsem se nachytal a málem papouškoval – přebíral vyřčené myšlenky od ostatních, aniž by to bylo ze mě a já si je prožil či na ně přišel. O co šlo… Aktuálně dopisuji novou knihu o Pobytech ve tmě s podtextem Průvodce terapii tmou a odpovědi na všechny otázky co vás napadnou. Píšu ji už asi měsíc a jde to velmi zlehka, neboť mě to nejen baví, ale prakticky to žiju každý den, takže není nad čím přemýšlet. Téměř celá kniha je napsaná a chyběla poslední kapitola o teorii co se děje v těle při pobytu ve tmě, aneb pohled z lékařského strany.

DMT duchovní molekula
Slyšeli jste o ni? Všude na internetu se píše o duchovní molekule, jenž se ve tmě uvolńuje a to způsobuje výlety do astrálních a jiných rovin našeho bytí či paralelních vesmírů. Je to tatáž molekula, jenž je údajně obsažena v LSD, Ayuhasce a bere nás na ony výlety – otvírá jiné dimenze. Je také popsán podrobný popis, jak se v šišince a epifýze uvolňuje a co vše se který den děje.

Tak si mé ego říkalo, že přeci v knize o Pobytech ve tmě by tohle nemělo chybět. Jenže najednou z psaní knihy radostného a lehkého se stalo psaní kostrbaté a místo psaní jsem více vyhledával na internetu a přemýšlel. Zkrátka ego chtělo tuto moudrou kapitolu. Tak jsem několik hodin hledal a hledal. Co jsem našel? Pár zdrojových článků o DMT, jenž jsou přes kopírák stejné a spousty webů jenž to převzali a hlásají dále, ale autor není nikde uveden.

Moudrost Kabaly
Tak si říkám dost. Umravnil jsem své ego moudrosti Kabaly, jenž říká: „Nelze hovořit o ničem jiném, než je váš vlastní prožitek a zkušenost“. Myslíce na tuto poučku si kladu otázky: „Viděl jsi Vladimíre nějakou DMT molekulu?, bavil jsi se s mozkovou šišinkou či epifýzou co a kde se kdy uvolňuje?“. Odpovídám si: „Molekulu DMT jsem neviděl, s šišinkou ani epifýzou jsem se nebavil, zkrátka to neznám, tak mlč!“. Vím, že se ty věci dějí, několikrát jsem je prožil, ale nevím proč a jak, to je fakt teorii jsem od stvořitele zatím neobdržel. Nemohu tedy psát o DMT molekulách, jen popsat své prožitky.

I vrátil jsem se k radostnému psaní knihy, kdy řádky letí jeden za druhým, aniž bych nad tím nějak přemýšlel, protože to je prožité. Holt nebude v knize všemi přebíraná informace o tom co se děje z lékařského hlediska či o tom co je DMT molekula. Na místo toho tam budou realné příběhy a prožitky účastníků, neb to je to co jsem s nima či sám prožil.

papousci

 

vladimir-bohm blog S úctou, láskou a úsměvem přeji krásný den

Vladimír
* bloguji a sdílím na www.VladimirBohm.cz
* žiju a tvořím www.MistovSrdci.cz

2 Replies to “Někdo něco řekne a ostatní to papouškují a přebírají, málem jsem to udělal také :)”

  1. Děkuji mnohokrát za skvělý příspěvěk Vladimíre. Častokrát se mi to již stalo, nicméně na rozdíl od Vás, jsem tomu vábení použít cizí prožitky, podlehl. A víte, co se obvykle následně stalo? Ta situace, kterou jsem popisoval, případně ta obtíž, kterou jsem s klientem v tu chvíli řešil, si pak jakoby znenadání udála. Obvykle ještě mnohem výrazněji, než jsem ji popisoval, případně rozuzloval:) Takže tohle se často děje, když podlehneme:) Mějte krásný život. V úctě David Bůžek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *