Kdo jsem, kam směřuji? aneb 177 Vladimírů za 3 roky

kdo jsemJsou to přibližně tři roky co píšu tento blog. Jedna ze stránek blogu se jmenuje „O mě – najdete ji zde„. Je to mé vlastní představení kdo jsem pro čtenáře tohoto blogu.

Díky vytvoření této stránky a její aktualizaci si uvědomuji jak moc se měním.

 

 

Kdo jsem, kam směřuji?
V roce 2012 jsem založil tento blog a díky oné stránce Kdo jsem se chtěl představit světu. Uff a najednou napsat jednu A4 o sobě. Kdo ve skutečnosti jsem? Kam v životě směřuji? Úkol jenž se zdál být jednoduchý, jsem sice rychle napsal, ale bylo to takové to společenské blba, bla bla… Jsem ten a ten, expert a odborník na to a ono, a další společenské klišé a hry.
Trvalo mi to pěkných pár hodin, než jsem sám sobě dovolil, respektive přiznal si a zformoval na A4 kdo vlastně jsem, proč dělám co dělám a představil se tak světu. Dnes vím, že jsem to nepsal jen pro internet, ale hlavně jsem si to uvědomoval sám pro sebe.

Smějete se? však si to zkuste 🙂
Já se u psaní nyní směji, protože už jsem se řádně zapotil, ale zkuste si vzít A4 a napsat upřímně od srdce. Kdo jste? Kam v životě směřujete? Neptám se jaké hrajete společenské role, ptám se a pište o svoji duši, o svoji niterní podstatě… Zkuste si napsat onu A4 představení, jak by jste se mně či komukoliv jinému ze srdce a bez společenských klišé, opravdu se srdce a nitra představili.

177 Vladimírů za 3 roky
Každý den tu dělám něco na blogu a jednou za čas se podívám, zda ona stránka „O mě“ koresponduje opravdu s tím, kdo jsem a co dělám. Dnes jsem si ji opět po pár týdnech pustil a zase si říkám: „Hmm tak to musím upravit, tohle už nejsem já… a představuji se znovu nejen vám, ale formuji sám sebe a dívám se do zrcadla svoji duše, kam jsem postoupil.
Pokud se podíváte na vrchní obrázek z administrace blogu, tak je to 177 editací této stránky v průběhu tří let. Prožil jsem tedy mininálně 177 proměn.

Měníme se a umíráme každým dnem. Každou situací, která mění původní naše já, na já v bytí nyní… Je zajímavé to pozorovat, je zajímavé to žít a uvědomovat si své vlastní proměny. Děkuji stvořiteli za tuto možnost.

S úctou, láskou a úsměvem přeji krásný den 🙂

Vladimír

* bloguji a sdílím na www.VladimirBohm.cz
* žiju a tvořím www.MistovSrdci.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *