Energetická očista prostor – Nejen pro pobyt ve tmě, ale i byt či dům

vymena energie s prostredimPři terapii tmou stráví účastník týden sám se sebou uzavřen v chatičce pro pobyt ve tmě. Každý máme určité naladění, tedy vlastní úroveň energie, kterou vyzařujeme do prostoru.

Kdekoliv jsme, dochází k energetické výměně mezi člověkem a konkrétním místem. Dnes s vámi budu sdílet postup a způsob jak provádím energetickou očistu prostor chatky pro pobyt ve tmě. Můžete ho využít pro očistu svého bytu, domu či místa kde pracujete.

harmonizace prostor pyramidouHarmonizace prostor pomocí pyramidy
V každé chatičce – hlavní místnosti je umístěna cca 10 cm vysoka pyramidka. Pyramida vyzařuje pyramidální energii, harmonizuje prostor v místnosti a odrušuje negativní tzv. geopatogenní zóny.
krišťálKřišťál – dárek pro účastníka pobytu ve tmě
Každému kdo nastupuje na pobyt ve tmě daruji v chatičce nový křišťál. Proč? Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal na zemi, který zároveň zesiluje energii. Krystaly křišťálu v sobě ukládají informace jako přírodní počítač.

Daruji ho tedy každému z důvodu aby zesílil a uložil v sobě pozitivní energii propojení osoby jenž podstupuje terapii tmou s chatičkou a tmou samotnou. Po pobytu si ho každý odnese a s tím i energeticky uloženou informaci o průběhu právě v onom křišťálu.

 

čakrové tyčinkyOčista pomocí čakrových tyčinek
Vůně čakrových tyčinek energeticky vyčistí prostor a velmi pěkně provoní místnost. Před každým pobytem použiji toto čištění místnosti cca na 5 – 10 minut.

 

 

 

motlitbaModlitba
a prosba je náš prostředek jak komunikavat s bohem. Jde-li ze srdce, je vyslyšena. S pokorou žádám stvořitele, chatičku a tmu o přijeti a vedení účastníka, jenž se rozhodl pro pobyt ve tmě.

 

 

 

Celkový postup energetického čištění prostor
1. Nejprve pořádně vyvětrám celou chatku aby se do ni dostal čerstvý vzduch.
2. Zkontroluji umístění pyramidky, tak aby jedna její strana byla orientovaná na sever.
3. Nový neopracovaný křišťál umístím krátce na slunce.
4. Celou chatku projdu v levotočivých kruzích několikrát se zapálenou čakrovou tyčinkou.
5. S pokorou vyšlu modlitbu a prosbu k záměru pro účastníka pobytu ve tmě.
6. Přivítám účastníka pobytu ve tmě a daruji mi křišťál.

Stvořitel je všude v každém aspektu našeho bytí a v každém kousku toho co nás obklopuje. Touto přípravou nedělám něco dokonalejší než už dokonalé stvořeno jest, nenapravuji něco co by bylo špatně… Pouze s pokorou, láskou a záměrem ze srdce připravuji prostor pro bytí, neboť ze srdce cítím, že to tímto způsobem mám udělat…

Nechť je vám tento postup inspirací k harmonizaci vašeho domu, bytu, pracoviště, či přivítání návštěvy nebo krásnému prožití určité pro vás důležité situace tam kde jste.

 

S úctou, láskou a úsměvem přeji krásný den 🙂

Vladimír
* bloguji a sdílím na www.VladimirBohm.cz
* žiju a tvořím www.MistovSrdci.cz

 

1 Reply to “Energetická očista prostor – Nejen pro pobyt ve tmě, ale i byt či dům”

  1. Už jsem se bál, co se stalo, že už dlouho tu nebyl nový článek. Naštěstí jsem se ho dočkal 🙂 Moc díky za příspěvek, přemýšlím nad pobytem ve tmě už dýl, ale nemůžu se odhodlat. Snad se časem překonám 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *