Kniha Původní učení Ježiše Krista

Kniha puvodní uceni Jezise KristaPřátelé, dočetl jsem úžasnou knihu, jenž mi dala zcela jiný a hluboký pohled nejen na učení Ježíše Krista, ale na obrovskou potřebu a nutnost ještě hlubšího zlepšení mého chování „jak opravdu žít“ ku prospěchu lidem a přiblížení se k bohu.

 

 

 

Jak napovídá část názvu knihy „jedná se o Původní“ tedy nijak nezatížené či historií nebo skupinami lidi upravené poselství Ježíše. Byl jsem velmi překvapen, když kniha citovala jeho slova a promluvy například o reinkarnacích či jiných oblastech, jenž se shodují například s filozofií a moudrosti Kabaly.
Velmi jednoduché, avšak hluboké promluvy Ježíše k lidem jsou velmi aktuální zvláště v dnešní době. Snažil jsem si vtisknout do srdce jeho slova, neboť tato poselství a slova Ježíše jsou nejen ke čtení, ale hlavně ke každodennímu žití.

Kniha je ke stažení jako eBook zde.

 

9 Replies to “Kniha Původní učení Ježiše Krista”

 1. Zaujimave. rada by som si sama precitala diela L. N Tolsteho o krestanstve; prosila by som o kontaktovanie, kto ich cital. Dakujem.

 2. Stáhla jsem si knihu v které se píše i o čistení tzv srdeční čakry – anáhaty pomocí speciálních techník.
  Prosila bych Vás o radu ohledně téchto technik. Ospravedlňujem sa za svoju češtinu. ďakujem.

 3. V knize se píše – kdo má raději své rodiče než mne, není Boha hoden, kdo má raději své děti nežli mne, není Boha hoden (možná to není doslovné, ale smysl by měl být stejný). Co s tím, všechny mám stejně ráda, nějak se mi těžko vybírá, těžko upřednostňuje. Ale možná je to nevědomostí…

  1. Ta slova jsou o připoutanosti, není míněna opravdová láska:

   „Kdo je připoutaný k věcem, lidem, čemukoliv… nemůže poznat Mně (Boha, zářivou podstatu všech věcí).“

   Připoutanost je podobná potřebě vlastnit, pocitu nemoci bez předmětu připoutanosti být, podobně, jako když se učíme plavat a bojíme se pustit okraje bazénu. Pravá láska nežárlí a neomezuje v schopnosti milovat, prostě jen milujeme…

   Zářivá podstata všech věcí je uvnitř, v nás i ve všech věcech, ale žádná vlastnost, kterou lze jmenovat, ji nevystihuje, je úplně jiná než všechno, takže někomu připadá jako „prázdnota“.

   Citovaná slova určitě neznamenají, že máme nechat na holičkách své blízké a odjet kamsi daleko za mistrem. Spíš zanechat využívání jiných bytostí pro své ego a doopravdy tu být (i) pro ně.

 4. Děkuji za knihu. Kdo hledá, nakonec najde. Tak je to i se mnou.
  Ještě jednou děkuji a přeji vám hodně dobrých dní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *