Jeden návyk k dobru

kdyz jdou vsichni spatDnes krátce vybudování jednoho návyku, jenž mně hodně přinesl.Místo puštění televize, či odpočinku, již téměř dva roky před spaním usedám a tvořím blog či web. Co mi to přineslo?

Místo odpočinku nebo zábavy – tvorba blogu či webu
Téměř před třemi lety jsem večer místo odpočinku začal usedat za počítač a tvořit blog o tom co dělám a žiju. Téměř každý den, ikdyž nebloguji pracuji a upravuji weby vladimirbohm.cz a mistovsrdci.cz.
Každodenní práce se netýká jen práce na webu samotném, ale tím cítím, že formuji sám sebe. Něco napsat, vytvořit video, sdělit co žiju, cítím jak to formuje moji duši.

Jaké má blogování a tvorba webu pro mě přínos?
– utřídění myšlenek
– formování moji osobnosti
– nemusím nic dokola v reálném životě opakovat, odkážu na web
– děkuji stvořiteli za to, že díky této činnosti nemám nouzi o práci

Doporučuji všem blogovat, sdílet svůj život a říct lidem kdo jste a co děláte. Pokud budete s láskou sdílet svůj život a záměry, budete obohaceni na všech úrovních. Chce to trpělivost, lásku a vytrvalost.

Tento článek mě zrovna napadl, když asi po padesáté edituji a upravuji stránku toho co děláme v Místě v srdci – tedy historii výstavby. S láskou tvořím každou fotku a vkládám ji pro informaci všem, kteří k nám zavítají… ona stránka s historií výstavby je zde.

ebook Jak blogovat najdete zde
Nebojte, není to žádný prodejní článek ani reklama. Jen když už jsem se rozepsal o přínosech blogování, tak pokud vás to zajímá, můžete si stáhnout ebook Jak začít blogovat, nemá to žádný háček, ani žádný email nemusíte zadávat.

S úctou, láskou a úsměvem přeji krásný večer 🙂

Vladimír
* bloguji a sdílím na www.VladimirBohm.cz
* žiju a tvořím www.MistovSrdci.cz  

 

 

1 Reply to “Jeden návyk k dobru”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *