Cestou utrpení nebo poznání? Záznam setkání v Centru Dajána v Praze

Cestou utrpení nebo poznání Záznam setkání v Centru Dajána v Praze vladimirbohm.czPřátelé, před měsícem jsem byl na setkání v centru Dajána a Goscha Tv byla u toho a připravila záznam. Povídali jsme si na téma terapie tmou, změně práce a životního stylu o Kabale a domácích porodech.
Děkuji Danovi a Igorovi Chaunovi za jejich trpělivou a přínosnou práci s přípravou nejen tohoto ale i dalších videíí a Petře z centra Dajána za organizaci.

2 Replies to “Cestou utrpení nebo poznání? Záznam setkání v Centru Dajána v Praze”

  1. Drahý zahradníku Vláďo(omlouvám se za tak důvěrné oslovení, ale přestože se neznáme, mám intenzivní pocit napojení)!
    Jsem jedna z tisíců hledajících duší(shodou okolností původně Prostějovačka, takže když jsem narazila zcela náhodou na netu na rodáka, neodolala jsem „Volání domoviny“).
    Sleduji tvé příspěvky již dlouho a zaznamenávám obrovské posuny, proměnu..(u sebe zatím netoliko).
    Na videu z Dajány z tebe dýchá takový klid a vyrovnanost, že je to fascinující.To, co děláš, jak žiješ, navrch s tvojí kouzelnou a laskavou otevřeností, je inspirující, motivující, hnětoucí leckdy až do morku kostí.Nutí to člověka se hluboce zamýšlet sám nad sebou, nakopává k aktivním změnám, je to neuvěřitelně přínosné!!!A věřím, že teď, přestože nejsem vůbec milovnice pc, netu, facebooku, mluvím za mnoho dalších spřízněnců, když řeknu, že by nám tvá přítomnost na sociálních sítích velmi velmi chyběla!!! Nebýt těchto zdrojů, nikdy bych já a mnoho dalších na tvé jméno pravděpodobně nenarazila. Děkuji ze srdce za vše, čím obohacuješ, přeju ti co nejintenzivnější napojení na Zdroj a těším se snad jednou, až miminka odrostou, do všeobjímající hanácké tmy!!! Radana W.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *