Vnitřní a vnější potvrzení správné životní cesty

cestaPřátelé, dnes s vámi budu sdílet jak vnímám a cítím, že život sám projeví potvrzení, zda jdeme pro nás v daném čase po té správné životní cestě.

Tedy cestě radosti, poznání a opravdové služby druhým, nikoliv bolesti , trpěním a oddělením od ostatních. Neboť naše cesta se dotýká všech…

 

 

 

Vnitřní potvrzení – hlas srdce a radosti z dané činnosti
srdceTohle považuji za nejdůležitější. Cokoliv dělám, vnímám, zda mám v sobě vnitřní pocit radosti z této práce. Zda cítím naplnění, že je to skvělé a mohu to dělat… prostě mít radost z toho, že mi byla tato možnost stvořitelem poskytnuta. Proto jsem přesvědčen o tom, že každý má možnost a měl by dělat pouze to co ho baví a naplňuje. Jen tak je možné se dostat se svoji prácí téměř do stavu meditace, tedy radosti a splynuti s životem samým. To má pak přinos nejen pro nás samotné, ale i pro okolí.

 

Vnější potvrzení – okolí nám řekne jak nás vnímá, či se ho sami zeptejme
lideVše co děláme, děláme pro druhé. Nezáleží na povolání, ani na velikosti finanční odměny, ale záleží na tom, jak se druzí cítí poté, co s nami přijdou do kontaktu. Jaký otisk v jejich duši nechá naše setkání, jak se cítí po rozhovoru s námi, či po té co jsme pro dotyčného něco vykonali.

Věta „Náš zákazník náš pán“ je jen prázdnou formulací, pokud ji činy a láskou nenaplníme. Kolikráte jsem volal do „určitých nejmenovaných 🙂 společností“, kde první co mě uvítalo bylo “ V zájmu zvyšování kvality služeb je váš rozhovor nahráván“ a pak při rozhovoru s operátorem jsem si připadl… to možná znáte sami.

Otázka ale není co dělají druzí, ale co a jak dělám já
Vždy se snažím dělat pro druhé maxim. Nejen to co bych měl, ale ještě více co toho druhého ani mnohdy nenapadne, že bych mohl pro něj udělat. Snažím se lidem udělat nebe na zemi doslova a do písmene, kdykoliv mne navštíví v Místě v srdci, jdou na pobyt ve tmě, či do pyramidky, nebo na nějaké setkání, snažím se udělat maximum.

Často dostávám děkovné emaily za svoji práci a dnes jeden z nich sdílím s vámi. Chci vám ukázat, že je opravdu možné milovat svoji práci (mě je umožněno tvořit Místo v srdci), dělat to co vás baví a pak budete nejen šťastni a naplněni, ale budou vám chodit takové děkovné emaily. Protože milovat to co děláte, mít možnost to dělat a následně dostat takový email, je tím nejúžasnějším darem od života co si můžu – můžeme přát.

děkuji děkuji děkuji
podekovaní

 

 

1 Reply to “Vnitřní a vnější potvrzení správné životní cesty”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *