Jak získat finanční prostředky pro svůj sen, projekt či podníkání?

Jak získat peníze pro svůj sen či projekt Přátelé, máte svůj sen či chcete začít podnikat nebo realizovat určitý projekt a chybí vám peníze?
Seznámím vás s možností, jak získat peníze skrze tzv. Crowdfunding a ukážu vám, jak ho v praxi zrealizovat na konkrétním příkladě.

 

 

 

Sny, projekty a cíle, kde vzít peníze na rozjezd?
Máte cíle, sny, touhy či vize toho co by jste chtěli dělat, či s čím začít podnikat? Mnohdy si v hlavě vymyslíme úžasnou podnikatelskou vizi či projekt, ale po úžasných vizích a představách se mnohdy dostaví jedno velké ALE…

Vše je úžasné, ale nejsou na to peníze. Aneb kde vzít úvodní kapitál na start projektu, či na materiál nebo investice do nápadu. Možností jak peníze získat je více. Dnes si povíme o jedné z nich, jež nese název crowdfunding.

Crowdfunding
Jedná se o metodu, kdy na speciálním internetovém portálu vyhlásíte záměr co chcete zrealizovat a vysvětlíte lidem proč to má přínos, tak aby je to oslovilo, shledali to pro ně atraktivním a projekt finančně podpořili.

Určíte částku, kterou potřebujete vybrat a lidem nabídnete dopředu odměny, jenž jsou spojené s vašim projektem, tedy záměrem získání oné částky… Můžeme zjednodušeně říct, že se jedná o kombinaci sbírky a předprodeje služeb čí výrobku zároveň.

Má to ale háčky 🙂
– Výběr částky je limitován na určitý počet dní.
– Částku musíte vybrat celou do stanovené doby. Pokud například pro rozjezd podnikaní budete chtít získat 100 000 kč, ale vybere se jen polovinu, pak nic nedostanete a peníze portál vrátí zpět k dárcům.
– Musíte projekt propagovat sami. Nějakou návštěvnost sice získáte přímo na portálu, ale hlavní část propagace je samozřejmě na vás. Určitě to není to o tom, že založíte projekt a peníze se pohrnou samy. Musíte dělat propagaci na sociálních sítích, blogu atd.

Seznamte se a podpořte  “ Výstavbu Labyrintn a Megalitického kruhu“
Jak takový konkrétní projekt vypadá se můžete podívat zde.  V Místě v srdci budujeme Labyrint a Megalitický kruh pro jehož dostavbu potřebujeme 70 000 kč. Založil jsem tedy projekt, kde vysvětluji lidem, jaký to má přínos a zároveň nabízím různé odměny za finanční podporu.

Pokud s vámi rezonuje to co v Místě v srdci děláme, zapojte se prosím do projektu tím, že ho finačně podpoříte či budete sdílet. I malá částka má význam. Děkuji vám

 

Přeji vám hodně štěstí se získáním peněz pro vaše sny, cíle a projekty.
PS: Podpořte a budete podpoření, tak fungují vesmírné zákony…

S úctou, láskou a úsměvem přeji krásný den 🙂
Vladimír

2 Replies to “Jak získat finanční prostředky pro svůj sen, projekt či podníkání?”

  1. Ahoj Vladimír. Rada sa pripojím k fiančným prispievateľom, mesačne nejakou čiastkou. Odmenou mi časom môže byť pracovné miesto v Míste v srdci alebo si akože predplatím pobyty v tme v pyramide a tak. To by šlo nie? Nemám problém podporovať užitočné nápada, prispievam už na jednu organizáciu pravidelnou čiastkou. Ešte niečo môžem uvolniť. S pozdravom Anička čerešnička Dzurejová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *