Kniha Kruhy v Obilí 1 a 2 díl od Eckharta Webera

Kniha kruhy v obilí 1 a 2 díl Eckhart WeberPřátelé, setkali jste se někdy s obrázky či navštívili kruhy v obilí? Tento fenomén je opředen spoustou dohadů a teorii.

Právě jsem přečetl a doporučuji vám dvě úžasné knihy, jejichž rámec jde za „fotky a teoretické výklady či spekulace o jejich významu“. Autor pomocí posvátné geometrie interpretuje a vysvětluje poselství kruhů v obilí.

 

 

Kniha kruhy v Obilí díl 1 – Odhalený kód tajuplných obrazců
V první knize se dozvíte o typologii obilných kruhů, historii výskytu a doprovodných jevech při jejich objeveních. Autor pomocí faktů vysvětluje, jakou souvislost mají kruhy v obilí s naukou Kabaly, Merkaby, mřížkou vědomí Krista a přechodem nás a naší planety do vyšších dimenzí.

Kniha kruhy v Obilí díl 2 – Odhalený kód tajuplných obrazců Posvátná geometrie a poselství matky země
Druhá kniha rozebírá a interpretuje dle autora nejdůležitější kruhy v obilí z hlediska výkladu pomocí posvátné geometrie. Tím se kniha odlišuje od jakýchkoliv jiných „výkladu kruhů v obilí“, neboť při vysvětlování se autor drží striktně interpretace posvátně geometrie a z toho vyvozuje závěry.
Dovolím si tuto knihu doporučit všem, kteří se zajímají či se chtějí seznámit s kruhy v obilí, ale také i těm z vás, kdo se učí posvátnou geometrii. Autor často vysvětluje základní principy posvátné geometrie a musím říct, že to dělá velmi lehce a srozumitelně.

Pokud vás tato kniha a posvátná geometrie zaujme, pak vám doporučuji dále Drunvala Melchizedeka a jeho knihy Prastaré tajemství květu života 1 a 2 díl, Tyto knihy jsou na posvátnou geometrii zaměřeny.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *