Z jakého materiálu postavit pyramidu

Golodova pyramida v ruskuČasto se mě ptáte, z jakého materiálu postavit pyramidu. Za dobu co se zabývám studiem pyramid a jejich účinků, jsem nenarazil na jednoznačnou odpověď proč stavět z určitého materiálu, či naopak proč z něj nestavět.

Mnoho teorií a subjektivních názorů, ale žádné veřejné důkazy či měření
Když se s někým bavím o pyramidální energii, každý má nějaký názor a vysvětluje proč jeho výběr materiálu je správný. Lidé používají ke konstrukci rámu dřevo, měděné či ocelové trubky a ze stejných materiálů pokrývají i stěny. Jsou i pyramidy, které jsou konstrukčně stavěny z kombinace těchto materiálů a stěny mají z polykarbonátu či laminátu.

Zatím jsem ale nenašel žádný důkaz či konkrétní studii o tom, zda a proč by měla pyramida být ze dřeva či plastu nebo papíru a ten materiál mělo vliv na její účinky.

Rusko a pan Golod
Zřejmě nejdále je v současnosti s výzkumem ruský miliardář p.Golod. Ten staví velké, až 40 metrové pyramidy ze sklolaminátu. p.Golod prohlašuje, že by pyramidy neměli obsahovat absolutně žádné železné prvky. Jeho vyjádření vzhledem k tomu, že investuje do těchto staveb milióny dolarů je určitě ke zvážení.

Moje osobní zkušenost
Máme doma pyramidu, která je ze železa a cítíme tam rovněž energii jako například v pyramidě, která je konstrukčně dřevěná a má plastové stěny.
Osobně tedy do doby než uvidím či vyzkouším dopad různých materiálů použitých na pyramidu a její výsledky, používám materiály dle toho jak jsou mi dostupné, či pro konstrukční řešení dané pyramidy vhodné.

Na obrázku je Golodova laminátová pyramida.

 

2 Replies to “Z jakého materiálu postavit pyramidu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *