Proč pozorovat zobrazující se čísla ve svém okolí?

co nam rikaji cisla numerologieŘíká se, že jedna z cest, jak k nám andělé a život sám promlouvá jsou čísla. Číslům a jejich významu se věnuje obor nazýváný Numerologie.

Nemusíme ji studovat, abychom zjistili co znamenají jednotlivá čísla, když se nám například opakovaně zobrazuji a zkusili si v nich najít vzkaz pro nás.

Numerologie
Je nauka zabývající se významem čísel. Sice jsem si koupil pár knížek o numerologii, ale nijak jsem se do toho studia neponořil. Numerologie má významné napojení na astronomii a další staré a moudré nauky, které dnes mají nálepku esoteriky. Osobně cítím, že je to jedna z dalších možných cest jak se dostat k pochopení stvoření a bytí samotnému.

Význam čísel na každý den – jednoduše
Pokud se nám zobrazují určitá čísla opakovaně, či je jejich četnost velká, přijde mi dobré se podívat, co tahle čísla znamenají. Pak si je přiřadím k tomu co aktuálně prožívám a zkouším se ptát sám sebe, co si z toho významu mám vzít. Zda to poselství umím rozkličovat či pochopit je už věc druhá. Každopádně to beru jako cvičení pro zvýšení citlivosti vnímání sebe samého a okolí.

Pokud se nám určité číslo zobrazí často, či v určité situaci, tak můžeme jednoduše do vyhledávače zadat „význam čísla XX“. Najdeme spoustu stránek, kde je výklad čísla uveden. Je dobré projít více stránek, to znamená více výkladů, neboť se někdy více či méně liší. Doporučuji číst mezi řádky a vzít si z toho to co člověk je v dané situaci schopen pojmout a pochopit.

Příklad – význam čísla 17 (našel jsem výklad na internetu)
Třeba dnes jsem jel autem a na panelu se objevilo 5 krát číslo 17 – to už za náhodu nepovažuji.

Číslo 17 je číslo velice příznivé, je to číslo „nesmrtelnosti“
– schopnost překonat dřívější překážky v kariéře i v osobních vztazích
(je obrazem lásky a míru, slibuje že tato osoba po strastech a těžkostech předchozího úseku života povstane)

Interpretace významu už je samozřejmě na každém z nás. Já děkuji za toto čísla poněvadž dnes jsem je asi opravdu potřeboval vidět, neboť mi dávají sílu překonat nelehkou situaci, které v současnosti čelím.

S poděkováním za vkaz Andělům a úctou k vám
Vladimír

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *