Aktivace energetických míst v krajine pomocí stromů a křišťálu

aktivace energetických bodu v krajine pomocí stromu a kristalu 2  Přátelé pokud máte vztah k místu kde žijete, chcete se cítit dobře a podpořit sebe a přírodu, mohlo by vás zajímat jak aktivovat energetické místa na pozemku pomocí křišťálů a stromů.

Vytvořme si pro sebe posvátná a energeticky silná místa, kde se budeme cítit dobře, léčit své tělo a propojíme se ještě více s okolím, přírodou a její energií.

Proč aktivovat energetická místa na pozemku
Naše země a místo kde žijeme či pobýváme je pro nás tím nejdůležitějším aspektem v našem životě. Měli bychom se k přírodě a nejen místu našeho žití chovat s úctou a pokorou. Pokud chceme prohloubit náš vztah a propojení energíí na našem pozemku, můžeme aktivovat svá vlastní energetická místa.

Jak na aktivaci a co je správně
Je mnoho způsobů jak to provést. Žádnou kompletní nauku na tohle téma jsem ale nenašel. To co vám popíšu je aktivace energetických míst dle mého vedení, srdce a informací co jsem se naučil a získal zejména ze studia posvátné geometrie.

Strom symbol propojení
propojeni zem a vesmírStrom je už od opradávna ve starých naukách symbolem propojení matky země s vesmírem. Mnoho obrazů poukazuje na aspekt, kdy strom propojuje přes kořeny zemi a korunou stromu vesmír.

 

 

 

 

Posvátná gemetrie a propojení s více místy
posvátná gemoetrie spirála zlateho rezuVložením krystalů do země a jejich programováním můžeme vytvořit energetický bod v krajině.  Lze samozřejmě vložit jakýkoliv krystal a pomocí modlitby (programováním záměru) vytvořit samostatný energetický bod. Pokud máte větší pozemek, či na něm plánujete více míst kde se budete zdržovat, tedy dům, posezení v zahradě, záhonky či jakékoli místo, kde chcete podpořit energii propojení země a vesmíru, je vhodné procítít a navrhnout celkovou koncepci aktivace těchto energetických bodů.

Pří svém návrhu čerpám z posvátné geometrie, kdy se snažím stavby, stromy či kameny a jejich vzájemné propojení provést podle pravidel zlatého řezu, či téměř shodné Fibonaciho posloupnosti. Zvláště v návrhu celého místa je vhodné zvážit jeho záměr a umístit nejen samostatné energetické body, ale propojit je do určitého vyššího záměru vycházejícího opět z posvátné geometrie, například květ, strom, ovoce či plod života.
Sám jsem pro hlavní stavby jako je pyramida, domeček či menhirové pole zvolil tyto energetické obrazce, ke kterým následně připojuji jednotlivé kameny, stromy a jakékoliv posvátné předměty na pozemku, tak aby tím došlo k propojení do jednotné sítě.

Proč aktivace a propojení křišťálem
křišťálAktivaci můžeme provést jakýmkoliv krystalem. Používám křišťály, neboť jsou mému srdci nejbližší.
Lidé co pracují s kameny uvádějí, že křišťál je jeden z nejsilnějších zesilovačů energie na této planetě. Používám neopracované tedy surové křišťály o průměru 1 až 10 cm.

 

 

 

Sázíme strom, aktivujeme energetické místo – Jak na to
1. Při sázení stromů vybereme na pozemku vhodné místo. Buď pomocí intuice, tedy kde by se nám strom líbil, nebo pomocí měření a proporcí vycházející s posvátné geometrie. Pokud vyjdeme z posvátné geometrie a do jejího výpočtu a zakreslení zahrneme současné stromy, či stavby na pozemku umístěné, máme téměř jistotu, že strom či objekty takto umístěné budou vzhledově velmi příjemně působit.

2. Na vybraném místě vyhloubíme díru a na její vyměřený střed vložíme křišťál. Provedeme takový rituál, kdy necháme křišťál nabít sluncem položením na kmen stromu. Po pár minutách s modlitbou vložíme křišťál do země – na dno připravené díry.

3. Následně dáme stromek na křištál, zahrneme ho hlínou a zalijeme. Postup se dále neliší od běžného sázení stromů.

Modlitba, aktivace, prosba, propojení, záměr, myšlenky
Přátelé je úplně jedno, jakým slovem z výše uvedených si pojmenujeme to co budeme v duchu říkat směrem ke křišťálu, stromu, matce zemi, stvořiteli. Pojmy a slova pojmenování nejsou tak důležitá jako ony myšlenky, které s láskou a čistým záměrem vyšleme a vytvoříme pro dané místo a strom.

Aktivace a záměr jakou jsem provedl (můžete dle vaších podmínek a cítění upravit)
Prosím energii a moudrost křišťálů o propojení stromu s matkou zemi, vesmírem a o jeho ochranu, jakožto i ochranu celého místa. Ať tento strom svojí energií a místem na němž stojí pomáhá zemi a všem lidem, kteří se v tomto posvátném místě nacházejí. Prosím energii křišťálu o propojení toho stromu a místa do celé energetické sítě pro mne posvátného místa na zemi jež nazývám Místem v srdci. Prosím o připojení k dalším křišťálům a energetickým tvarům jež jsou zde umístěny, tedy menhirového pole s křišťály v obrazci ovoce života, plánované pyramidy a energetického pole ve tvaru květu života. Děkuji všem bytostem světla a přírody za pomoc a toto propojení. Děkuji Děkuji Děkuji


aktivace energetických bodu v krajine pomocí stromu a kristalu

 

 

 

aktivace energetických bodu v krajine pomocí stromu 1

Přátelé, přeji vám mnoho s láskou vytvořených a aktivovaných míst na místech kde žijete.

S úctou, láskou a úsměvem přeji krásný den 🙂
Vladimír

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *