TIP na otázku: Děláte opravdu to co vás baví a má přínos i pro ostatní?

žádny budík žádný stresPřátelé, tato otázka je takový můj kontrolní mechanismus, jak si vytvářím svůj svět a šťastný život. Dle ní kontroluji každou svoji činnost.

Mám pro vás krátké videjko jak vypadalo moje ráno, když jsem dělal to co mě nebavilo a jaká rána prožívám nyní. Teď po pár letech  si nalévám čistého vína, jak jsem se nutil do toho co jsem nechtěl. Co Vy, jaké je vaše ráno, jste tam kde chcete být?

 

4 Replies to “TIP na otázku: Děláte opravdu to co vás baví a má přínos i pro ostatní?”

  1. Stastný to muž. Děkuji Vladimíre, za pomoc , za lásku kterou cítíte a taky rozdáváte. Našel jste svojí dharmu. Přeju nám mnoho trpělivosti a požehnání na cestě. Objímám. Edita

    1. Vláďo, moc obdivuji Tvou odvahu k takovému zásadnímu kroku a jsem ráda, že „to“ funguje. Přeji mnoho štěstí 🙂

  2. Dneska jsem cestou do práce našla kartu… Ležíc na chodníku na mě zamrkala… Srdcová sedma… Zvedla jsem ji a s nadšením prohlížela… Byla reklamní… Pochopila jsem, že je jedna z celého balíčku… Otočila jsem ji a na zadní straně se vyjímal nápis „PRÁCE HROU“… Rozesmálo mě to, moje srdíčko poskočilo radostí… Když jsem hledala později význam téhle karty, jako první mi ve vyhledávači vyjela informace: SRDCOVÁ SEDMA VRACÍ DO HRY… Ufff

  3. Děkuji Vladimíre za Vaši odvahu a sdílení s námi.Je to pro mě inspirující a věřím že takových lidí jako vy bude přibívat:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *