1) Hobití domeček – Sen jenž měním ve skutečnost

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPřátelé, viděli jste již tuto fotku úžasného hobitího domečku? Rozhodl jsem se fotku proměnit ve skutečnost a splnit si další sen. Žít v přírodě v krásném hobitím domečku.
Chcete si také postavit takový domeček? či se účasnit výstavby a přiučit se jak si můžete i vy proměnit fotku v sen a sen pak ve skutečnost? Více se dozvíte v prvním videu.


Co je potřeba mít, než se pustíme do stavby hobitího domečku
1. Mít jasnou představu jak má hobití domeček vypada
2. Nebát se pustit se do toho co ostatní nedělají a považují za divné či v lepším případě úsměvné 🙂
3. Připravit projekt
4. Mít stavební povolení
5. Hledat informace a obklopit se lidmi, kteří již mají nějakou zkušenost s obdobnou stavbou

Chcete se zapojit  do výstavby a naučit se nové věci, poznat stejně smýšlející lidi?
Přihlašte se prosím k odběru novinek zde na www.MistovSrdci.cz a já vám pošlu info o aktuálních akcích.

Fotografie jsou použity dle souladu s licencí od autora domečku Simona Dale z  www.simondale.net

3 Replies to “1) Hobití domeček – Sen jenž měním ve skutečnost”

  1. Jsem nadšená, moc fandím při realizaci! Domeček vypadá až pohádkově krásně. Já mám hrozně ráda dřevo a přírodní materiály, každý interiér (i panelákový byt) podle mě dělají útulnější než moderní styl. Líbí se mi princip moderních hliněných domů, které se začínají stavět, ale tohle je jetště úžasnější. Zajímalo by mě jak jste vůbec na hobití domeček přišel a jak dlouho už se o něj zajímáte než jste skutečně podniknul kroky k jeho realizaci?

  2. Je to moc krásná myšlenka mě osobně se zamlouvá vybudovat komunitu lidí kteří mají vztah k přírodě a jejich domovem by byl Hobití domeček) krásná idea pro duchovní život…

  3. Ahoj Vlado,sledoval jsem hodně tvých výdeji ohledně tvé změny v životě a velice fandim takovým lidem jako jsi ty,protoze já jsem se rozhodl taky do toho praštit a “ Vysrat se na systém“ a raději jsem poslechl hlas svého srdce. A můžu všem s klidem říct,je to prostě super,ten pocit svobody je prostě super. Já jsem v sobě už dávno cítil,ze tento materialistický spusob života není pro mne,ale měl jsem obavy být sám sebou,ale jednoho dne jsem sebral odvahu,prastil s prací a řekl jsem si dost a od teď budu šťastný a budu si plnit všechna svá přání. A první přání je mít takový krásný hobiti domeček. Když jsem ho viděl,tak jsem se málem radosti rozplakal,protoze mne to vrátilo do klukovských let,kdy jsme měli za barakem něco podobného s klukama a dokonce jsem tam i celé prázdniny spavali. Takze moje největší přání je mít svůj hobiti domeček,protoze až budu jednou starej dědeček budu mít svůj hobiti domeček.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *