Dokončení chatky Elementu Vzduchu pro pobyty ve tmě

Chatka Elementu Vzduchu pro pobyt ve tmě - terapie tmouPřátelé, dnes s vámi budu sdílet video – představení právě dokončené unikátní chatky Elementu Vzduchu pro pobyty ve tmě.
Stavba této chatky mě dala dvě velké ponaučení a uvědomění, které můžete v životě uplatnit i vy.

1 Uvědomění – Blogování a sdílení života má obrovský přínos pro všechny
Přátelé, to že jsem začal blogovat a sdílet to co žiji, má dle vašich ohlasů pro vás přínos. Pro mě samotného, je tento přínos a dary, které díky tomu, že bloguji dostávám naprosto nevyčíslitelný v penězích. Měl jsem záměr postavit tuto chatku a napsal jsem o tom na blog. Víte co se stalo?
a, Několik lidí z celé české republiky přijelo s výstavbou pomoci
b, Chatka je již v tuto chvíli na nejbližší měsíce obsazena
c, Mám několik nových úžasných přátel
d, Nespočet krásných chvíli a nových informacích o duchovním rozvoji díky vzájemnému sdílení

2 Uvědomění – Opravdové lidské vztahy, přátelství a pomoc
Spousta lidí mně nabídlo pomoc a přijeli. Dnes již vím, že by chatka nikdy nebyla tak dokonalá stavebně i vzhledově vypracovaná nebýt Ondru a Víťu. Ti přijeli každý z jiného konce republiky a strávili několik týdnů na stavbě chatky. Spousta dalších lidí a čtenářů tohoto blogu mi pomohlo sehnat levněji materiál či přijeli třeba na jeden den pomoci.

Stačilo jen napsat a požádat. Je to pro mě silné uvědomění, že zvláště v dnešní době, která není nijak jednoduchá, máme pořád mi lidé prostor a čas objevit a realizovat svoje lidství. Lidství v projevení pomoci a lásky k druhým lidem.

Jeden z vesmírných zákonů hovoří jasně. Co dáváme to dostáváme. Proto dávejme a pomáhejme si, vše se nám několika násobně vrátí.

Děkuji Děkuji Děkuji všem za pomoc. Já mohu nyní pokračovat ve svém poslání a každý den připravit mísečky s jídlem a vydat se do chatiček za váma, za dušemi, které hledají odpovědi na své otázky životního naplnění a cesty v pokoře a v klidu ve tmě…

S úctou, láskou a úsměvem přeji krásný den 🙂
Vladimír

Napsat komentář