Vyvrácení mýtu: „Já bych na té živé stravě měl hlad“

Pobyt ve tmě s živou stravouMnoho lidí říká tuto větu a uvádí ji jako důvod, proč nepřejít či nevyzkoušet živou stravu. Za posledních pár měsíců jsem nachystal jídlo na celý týden desítkám lidí a víte jaký byl výsledek? Nikdo neměl hlad, ba naopak nedojedli co bylo v ešusech nachystáno.

 

Já bych na té živé stravě měl hlad…
Hodně lidí a dovolil bych si je zařadit do kategorie materialistů a požitkářů 🙂 (a nemyslím to nijak zle) si uvědomuje důležitost jídla ve svém životě, ale nějak podvědomě tuší, že na tomto stravovacím směru živé stravy něco je. Výše uvedený argument je nejčastější výmluva, proč živou stravu nezkusit.

Jeden ešus jídla na celý den. Je to dost nebo málo?
Začalo to zcela nečekaně. Při poskytování terapie tmou jsem dal na stránky informaci, že kdo bude chtít, tak si může vyzkoušet živou stravu při pobytu ve tmě. Myslel jsem si, že pojedu vždy okolo restaurece a lidem naberu nějaké meníčko 🙂 říkal jsem si: „Vitariánství v Čechách“ je v plenkách, to nebude nikdo chtít. Jenže opak je pravdou. Všichni co přišli, tak chtějí jen živou stravu a to se zdaleka nejedná jen o vegetariány, ale spíše lidi co jí běžně.

Neúmyslně jsem tedy udělal malý výzkum: Bude lidem zvyklým jíst běžnou stravu stačit celý týden 100% živá strava objemově v jednom ešusu o čtyřech patrech na den? Byť výše uvednou větu a strach zda „budu mít dost“ projevilo většina cca ze 30 lidí, tak ve výsledku neměl zatím nikdo hlad a navíc spousta z lidí jídlo ani nedojedla.

Týden na 100% živé stravy a skupinka 30 lidi je docela ukázkou toho, že živá strava plnohodnotně, jak energeticky tak i objemově zastoupí běžnou vařenou stravu. Ukázky fotek obsahu ešusů naleznete zde.

PS: Možná by někdo namítl, že lidé při pobytu ve tmě nic nedělají. Je pravda, že nedělají fyzicky, ale dělají mentálně, tedy přemýšlí a jak víme, mozek odčerpává z těla nejvíce energie.

PS2: Pokud nevěříte můžete vyzkoušet, uděláte obrovskou službu tělu a dopřejete mu týden odpočinek a přirozenou detoxikaci.

ebook – Jak zařadit živou stravu života. Pokud chcete ebook, tak vám ho pošlu a vy sami rozhodnete po jeho přečtení, kolik či zda za něj zaplatíte – více zde.

S úctou, láskou a úsměvem přeji krásný den 🙂
Vladimír

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *