Kniha Prastaré tajemství květu života díl 1 a 2 od Drunvalo Melchizedeka

Kniha Prastaré tajemství květu života od Druvalo MelchizedekaPřátelé, přečetl jsem spoustu knih a každá byla v určitém stupni mého vývoje důležitá.

Dnes si vám ale dovolím tvrdit, že jsem přečetl dvě knihy, které jsou svým rozsahem vysvětlení bytí samotného zcela výjmečné a velmi přínosné, nejlepší co jsem zatím četl.

Drunvalo Melchizedek na principech posvátné geometrie vysvětluje od tvoření vesmíru až po tvoření života. Vysvětluje dále náš původ v návaznosti na mimozemské civilizace, dimenzionální přechody planety a pravý význam pyramid, proč a jak byly postaveny. Celá kniha směřuje k aktivaci Merkaby. Co je Merkaba a jak nám může pomocí se dozvíte ve videu níže.
S pokorou a skromností si dovolím tvrdit, že jsou to opravdu dvě velmi důležité knihy pro duchovní rozvoj a proto vám je doporučuji.

3 Replies to “Kniha Prastaré tajemství květu života díl 1 a 2 od Drunvalo Melchizedeka”

  1. Vážený pane, existují daleko lepší knihy.Je to jen Váš úhel pohledu.Jsou důležitější věci, než Merkába, která je dnes populární“.O Merkábě se hovoří ve Starém zákoně. My jsme v Novémzákoně. V jeho přínosu.Lidstvo je zapleteno do esoteriky, různých kultů.Dříve také vycházely zajímavé knihy,možná by jste se divil jaké…

    1. Dobrý den – také mne zaujala kniha Prastaré tajemství květu života – zejména proto, že mně doplňuje informace, které jsem kdysi získal v knihách Sitchina „Dvanáctá planeta“ a další.. Zaujala mne Vaše kritika názoru Vladimíra a moc by mne konkrétně zajímalo, které knihy z tohoto oboru považujete Vy za lepší. Nechci tím oponovat jen hledám další zdroje informací pro mé další sebevzdělání a osobní růst. Děkuji předem za Vaší odpověď . Jan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *