Kniha Prastaré tajemství květu života díl 1 a 2 od Drunvalo Melchizedeka

Kniha Prastaré tajemství květu života od Druvalo MelchizedekaPřátelé, přečetl jsem spoustu knih a každá byla v určitém stupni mého vývoje důležitá.

Dnes si vám ale dovolím tvrdit, že jsem přečetl dvě knihy, které jsou svým rozsahem vysvětlení bytí samotného zcela výjmečné a velmi přínosné, nejlepší co jsem zatím četl.

Drunvalo Melchizedek na principech posvátné geometrie vysvětluje od tvoření vesmíru až po tvoření života. Vysvětluje dále náš původ v návaznosti na mimozemské civilizace, dimenzionální přechody planety a pravý význam pyramid, proč a jak byly postaveny. Celá kniha směřuje k aktivaci Merkaby. Co je Merkaba a jak nám může pomocí se dozvíte ve videu níže.
S pokorou a skromností si dovolím tvrdit, že jsou to opravdu dvě velmi důležité knihy pro duchovní rozvoj a proto vám je doporučuji.

4 Replies to “Kniha Prastaré tajemství květu života díl 1 a 2 od Drunvalo Melchizedeka”

  1. Vážený pane, existují daleko lepší knihy.Je to jen Váš úhel pohledu.Jsou důležitější věci, než Merkába, která je dnes populární“.O Merkábě se hovoří ve Starém zákoně. My jsme v Novémzákoně. V jeho přínosu.Lidstvo je zapleteno do esoteriky, různých kultů.Dříve také vycházely zajímavé knihy,možná by jste se divil jaké…

    1. Dobrý den – také mne zaujala kniha Prastaré tajemství květu života – zejména proto, že mně doplňuje informace, které jsem kdysi získal v knihách Sitchina „Dvanáctá planeta“ a další.. Zaujala mne Vaše kritika názoru Vladimíra a moc by mne konkrétně zajímalo, které knihy z tohoto oboru považujete Vy za lepší. Nechci tím oponovat jen hledám další zdroje informací pro mé další sebevzdělání a osobní růst. Děkuji předem za Vaší odpověď . Jan

  2. Inu, Nadia asi neví o čem mluví a rady se asi nedočkáme. Nemyslím to špatně, ale už v bibli byly informace tak stručné (ale pravdivé a vyčerpávající), jak to vyžadovala doba podle vědomí společnosti. A teprve dnes, s přechodem roku 2012, se k nám dostávají informace vysvětlující doporučení bible. Naproti tomu jsou tam informace dodané upravovateli textů, posilující poslušnost společnosti a posouvající duchovní podstatu bible na politickou rovinu. Každý se totiž dostane k informacím, které jsou adekvátní jeho pozici v duchovním růstu, tak vytrvejte a hledejte (např. https://duchovnipoznatky.webnode.cz/navrat-k-bohu-domu-v-zivote-jenz-nikdy-nekonci/ ). A pečlivě hodnoťte svůj úhel pohledu. Není vždy situace taková, jak se jeví, viz výrok Matky Terezy – http://www.klidny-zivot.cz/2011/12/matka-tereza-rekla/ . Vše co uděláte, uděláte jen a jen pro sebe a pro svůj duchovní růst. A každý roste jen na základě své svobodné vůle a svého přesvědčení. „Sebehodnotnější“ duchovní informace sama o sobě nikoho nepřesvědčí. Musí nejdřív ustoupit ego a pak se otevře srdce. Jinak nikdo nebude vědět o čem mluvíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *