Víte proč se tvoří zubní kámen a co nám tím tělo a život signalizuje?

jak se zbavit zubniho kamene díky změně postojePřátelé, celý život se mi na zubech tvořil zubní kámen. Poté co jsem přešel na živou stravu tak zmizel – hurá 🙂 Jenže ono je to ale ve skutečnosti trochu  jinak… Víte proč se tvoří zubní kámen a co nám tím tělo o nás samotných signalizuje?

Co by jste řekli na to, že se lze zbavit zubního kamene díky změně vašeho chování a přístupu k životu, na místo použití zubní vrtačky?

 

 

Jak se zbavit zubního kamene – možnost první – odbroušení
Vytvořil se zubní kámen, tak šup šup k zubaři a nechat si ho odbrousit. Jednou za půl roku podstoupit tento rituál… je to přeci normální, že se zubní kámen tvoří, to holt patří k životu a má to takto spousta lidí… tak jsem žil celý život, co vy?

Jak se zbavit zubního kamene – možnost druhá – duchovní probuzení
Přátelé, dostala se mi do rukou úžasná kniha, která vysvětluje duchovní příčinu nemocí. Pokud nebereme nemoc jako nepřítele, ale jako signál pro změnu vašeho života,  pak kniha: „Co nám tělo říká“ vám dá odpovědi na to, proč vám do života vstoupili určité nemoci.

Pojďme ale zpět k příčině vzniku zubního kamene. Dle autora výše zmíněné knihy p.Hrabicu se zubní kámen tvoří lidem, kteří uvízli v hmotě. Tedy věnují hlavní směr svého života na spotřební věci a prožití světských a živočišných radostí. Jinými slovy žijí pouze v materiálním světě a potlačili či nerozvíjejí svoji duchovní podstatu bytí.

Moje zkušenost, živá strava a duchovní probuzení
Před pár měsíci jsem psal zde děkovný a oslavující článek na živou stravu, že mi díky ni zmizel zubní kámen. Byla to samozřejmě pravda, ikdyž teď už chápu, že pouze z části.
Při změně stravování  před dvěma lety u mě nastalo právě díky změně stravy duchovní probuzeni a já pochopil, že život není jen o materiálním zisku a cílech.

K duchovnímu probuzení, poznání sebe sama a své skutečné podstaty může dojít a dochází u každého jiným způsobem.

Nyní již víte 🙂 a je na vás, pokud máte zubní kámen, zda si vyberete „vrtačku“ či „cestu srdce a lásky“ tedy duchovního vývoje a opětovného připojení se ke zdroji či k bohu, protože to je to jedno a to stejné…

S úctou, láskou a úsměvem přeji krásný den 🙂
Vladimír

2 Replies to “Víte proč se tvoří zubní kámen a co nám tím tělo a život signalizuje?”

  1. Je to tak, 2 měsice jim živou stravu a vidím velké rozdíly po všetkych strankach. Hlavně je, že citím se skvěléééé. Emilia

  2. Vy po té vaší živé straně nemíváte větry? Všude vidim samou chválu na tento druh stravování, ale tento nepříjemný fakt tito lidé vždy taktně přecházejí 😀 Přitom je to docela zásadní problém, pokud se často vyskytujete ve společnosti druhých. Krom toho platí pravidlo, že všeho moc škodí, tedy i živé stravy. Tohle už je fanatičnost nic jinýho

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *