Chcete se zapojit do výstavby hobitího domečku a získat zkušenosti s výstavbou?

sen hobiti domecekPokud vás alternativní výstavba a hobití domeček zajímá, chcete pomoci a získat zkušenosti, zanechte zde email a já vám vždy napíšu jaké práce děláme a kdy. Jste vítání.

 

Vložení emailu pro zasílání informací o výstavbě 

[wysija_form id=“3″]

3 Replies to “Chcete se zapojit do výstavby hobitího domečku a získat zkušenosti s výstavbou?”

 1. ahoj Vládo,
  láká mě tě konečně vidět na živo, vidět místo srdce a zároven se i připojit k nějaké fázi výstavby. Studuju stavařinu, tak mě láká jít pryč od pc a vidět vše v praxi.
  Co se říjen a listopad chystá?

  měj se božsky
  Ája
  Andrea Joštová

 2. Vladimíre děkuji že to to zkoušíte prosadit a na vlastní kůži si zažít kulatý dům. Já jsem před časem viděla stavbu kulaté střechy v Anglii, kde kolektiv několika lidí zvedl první kládu do vzduchu jedním tahem vytáhl i ty ostatní připravené , bohužel jsem si to video neuložila a od té doby hledám čas od času ukládám adresy okolo kulatých domů. Bydlela jsem hodně dlouho v lese, ale byla to jen dřevěná chata, taková Tatranská kreatura se špičatou střechou na níž byl Eternit, bylo to fajn, včely na zápraží, duby okolo domu v sousedství do dvaceti metrů smrk jak z vánočního Václaváku, ale toho jsem se velmi bála, když burácel les při vichřici. Teď žiji na druhé straně republiky v paneláku a mám dcery (5) a (3) roky…. Montessori školka mne stojí 80 000 ,- na rok a všechno je tak drahé, tak moc , že se mi po bydlení v lese za 1000,- Kč nákladu na měsíc stýská… V lese už hledám modřínové klacky a vyhlížím si už i oblíbené kmeny, o které stojím, mám štěstí, protože jsou tu kluci, kteří staví Roubenky sekyrou po staru, já chci ALE I KONOPÍ A SLÁMU S HLÍNOU. Lákají mne hladké a kulaté tvary , ovšem obdivuji i Vincenta Calebauta a jeho AGORU na Taivanu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *