Zemské energetické sítě, aneb internet verze 50 000.0

becker hagens energetické síte a mista na zemiVšichni rádi využíváme internet a s nadšením očekáváme všechny novinky ala web 2.0, 3.0… Co když nám stvořitel, či předcházející civilizace zanechali k dispozici internet verze 50 000.0, jen ho neumíme používat?
Víte co jsou zemské energetické sítě?

 

Divná nebo zázračná místa
Určitě jste již slyšeli o místech, kde se dějí tzv. divné věci. Například, že se v Bermudském trojúhelníku ztrácejí letadla, či lodě bez vysvětlení. Na druhou stranu známe místa ve světě, kde se dějí zase zázraky. Například zázračná uzdravení v Lurdech. Jsou to tedy jen nevysvětlitelné záhady a zázraky, nebo jsou tato místa součástí něčeho většího? Vysvětlení může být díky propojení těchto míst do určité matice, která ve výsledku tvoří specifickou energetickou síť.

Zemské energetické sítě
Můžeme si je představit jak nám známý internet. Tedy podle určitých pravidel jsou propojená fyzická místa na světě do globální sítě. Některé výklady o zemských energetických sítích jdou ještě dále a analyzují napojení na hvězdy, galaxie a nacházejí spojení s univerzální vesmírnou sítí.

Proč jsem energetické místa nazval internetem verze 50 000.0?
Na spojnicích významných energetických míst stojí například pyramidy. Objekty, které nevydaly zatím svá tajemství, ale je jasné, že s touto energii pracovali či pořád pracují. Co přesně, zda ji zesilují, přijímají či vysílají se dnes ti z nás, kteří jsou těmto věcem otevření snaží zjistit.
50 000 let jsou v současnosti datovány nejstarší pyramidy na světě.

Možnosti o kterých se nám ani nezdá
Energetické sítě země mají mnoho podob a úrovní. Dokáží přenášet elektřinu, magnetismus, světlo, barvu, zvuk a teplo. Jedno z možných napojení na tyto sítě, které nás obklopují se dnes označuje jako využití tzv. „volné energie“. Tedy přeměnu energie, která je všude okolo nás na elektrickou. Jejím využitím se zabýval například Nikola Tesla.

Megalitické stavby minulosti a zasvěcenci
Pyramidy, Stonehenge, různá opevnění a další významné stavby jsou na uzlech (spojnicích) těchto energetických míst. Kdo ve skutečnosti drží klíč nad přístupem do sítí, které jsou výkonnější než ty co dnes máme a využíváme?
V různých knihách se uvádí, že přístup k těmto vědomostem měli vždy jen ti nejvyšší zasvěcenci. Tedy lidé, kteří mají nejen obrovské znalosti, ale hlavně jejich přístup a život je čistý. Tedy nezneužili by znalosti technologii k osobnímu prospěchu, ale využili pouze ku prospěchu všech.
Proto možná nacházíme historické stavby, zkoumáme pyramidy, ale klíč zatím nemáme…

Zemská energetická síť podle Beckra Hagense
becker hagens zemská sít

Pokud Vás toto téma zajímá více, napište do komentářů a já připravím další článek o jednotlivých známých sítích.

4 Replies to “Zemské energetické sítě, aneb internet verze 50 000.0”

  1. tohle je velmi zajímavé téma třeba pyramidy coby kvantový stroj a zemské energie vše se vším souvysí udělejte další díl a podívejte se na česko jako takové ty sítě jsou zde také at o své zemi z tohoto hlediska výme všichni víc

  2. Zemské energie je opravdu zajímavé téma. Na celém světě se nacházejí různé tzv. energetické linie – ley lines po kterých dokonce naši předci cestovali po světě. Jsou zde instalovány sítě k utlumení „rozvoje“. Informacích není nikdy dost, přimlouvám se k rozšíření tohoto tématu.
    Dík

  3. Připojuji se k předchozím, je to velice zajímavé. Je zemskou energetickou sítí myšleno i linie sv. Jiří (ley lines, dračí linie) nebo se jedná ještě o jiné energetické linie?

  4. souvisí rozměry sítě se schumanovou rezonancí ? vlnová délka pyramidy -42cm souvisí s květem života , vpodobě koule a velikosti člověka byl květ života napájen z vrcholu pyramidy a uváděl vše do harmonie v okruhu tisíce km…??

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *